Haluk Leventde Türkiye Tek Yürek kampanyasına katıldı

Televizyon kanallarının ortak yayınladığı depremzedeler için Türkiye Tek Yürek yardım kampanyasına ünlü şarkıcı Haluk Levent de katıldı. Programa katılmak istediğini ancak katılamadığını belirten Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 500 bin TL bağış duyurusu yapıyorum. dedi.

Haluk Leventde Türkiye Tek Yürek kampanyasına katıldı
Haluk Leventde Türkiye Tek Yürek kampanyasına katıldı


Televizyon kanallarının ortak yayınladığı depremzedeler için 'Türkiye Tek Yürek' yardım kampanyasına ünlü şarkıcı Haluk Levent de katıldı. Programa katılmak istediğini ancak katılamadığını belirten Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "500 bin TL bağış duyurusu yapıyorum." dedi.

HALUK LEVENT'DEN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

haluk-leventde-turkiye-tek-yurek-kampanyasina-katildi

Kahramanmaraş'ta 10 ilde yıkıma neden olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından tüm Türkiye tek yürek oldu. Yüzyılın felaketinin yaralarını sarmak için televizyon kanallarının ortak yayınında yardım kampanyası düzenlendi.


YAYINA KATILMAK İSTEDİ

Çok sayıda kişinin katıldığı kampanyaya AHBAP Derneği kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent de katıldı. Yayına katılmak istediğini ancak katılmadığını belirten Levent, 500 bin liralık yardımı sosyal medya üzerinden duyurdu.


500 BİN TL BAĞIŞLADI

haluk-leventde-turkiye-tek-yurek-kampanyasina-katildi

"Televizyona bağlanmak istedim olmadı. Yıllarca çalıştığım, yeni müdürle tanıştığım, hatta yangında, selde özverili çalışmalarına şahit olduğum Afad işçileri geldi aklıma. Kendilerine selam olsun. 500 bin TL'lik bir bağış duyurusu yapıyorum."