Haftalık burç yorumları! Astroloji de bu hafta neler var?

Bu hafta burçları neler bekliyor? Sizin için, 10 Temmuz - 16 Temmuz 2023 tarihleri arasındaki haftalık burç yorumlarını yazdık. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık...

Haftalık burç yorumları! Astroloji de bu hafta neler var?
Haftalık burç yorumları! Astroloji de bu hafta neler var?
Haftalık burç yorumları! Astroloji de bu hafta neler var?
Haftalık burç yorumları! Astroloji de bu hafta neler var?
Haftalık burç yorumları! Astroloji de bu hafta neler var?
Haftalık burç yorumları! Astroloji de bu hafta neler var?
Haftalık burç yorumları! Astroloji de bu hafta neler var?


Bu hafta burçları neler bekliyor? Sizin için, 10 Temmuz - 16 Temmuz 2023 tarihleri arasındaki haftalık burç yorumlarını yazdık.

BURÇLARI BU HAFTA NELER BEKLİYOR?

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

KOÇ BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Yazın sıcağına rağmen, Mars Pazartesi günü Başak burcuna girerek rutin bölgenize girdiğinde iyi alışkanlıklarınıza geri dönmeniz gerekecek. Önümüzdeki birkaç hafta, sağlıklı rutinlere başlamak, kendinize bakmak ve zamanınız ve enerjinizle üretken olmak için harika bir zaman. Sadece aşırıya kaçmamayı unutma, Koç. Mükemmel olmak için bir yarışma değil.

Pazartesi günü Merkür Aslan burcuna girerek zevk alanınıza girdiğinde yaz sıcağı yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarır. Önümüzdeki birkaç hafta flört etmek, yaratıcı yeteneklerinizi geliştirmek, kumar oynamak ve eğlenmek için harika bir zaman olacak.

Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü 60'a getirdiğinde haftayı evinizi yuvaya çevirerek bitirin. Alanınızı kişisel zevklerinize uyacak şekilde dönüştürmeye odaklanıyorsunuz. Günü dekorasyon, tadilat veya temizlik yaparak geçirin.

BOĞA BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Yaz sıcağı, Mars'ın Pazartesi günü Başak burcuna girerek zevk bölgenize girdiği tutkulu aşklar için ideal zamandır. Önümüzdeki birkaç hafta, duygularınızı yaratıcı bir şekilde ifade etmek için idealdir, bu nedenle nerede ve nasıl mümkünse zevki arayın. Sonuç hakkında endişelenmeyin ve sadece yolculuğun tadını çıkarın.

Özellikle de önümüzdeki birkaç hafta içinde Merkür Pazartesi günü Aslan burcuna girerek ev bölgenize geçtiğinde duygularınız direksiyona geçeceği için. İster sevdiklerinize karşı korumacı hissediyor olun, ister evinizin yakınında oturuyor olun, mantıklı düşünmek zor olacaktır. Konuşmalar dramatikleşmeden önce kendinize özen gösterin.

Bununla birlikte, Cuma günü Yengeç burcundaki güneş burcunuzdaki Uranüs'ü 60'lık açı yaptığında kendi yolunuza gitmeniz gerekebilir. Artık özgünlüğünüzü ifade etmekte özgürsünüz. Bu, her şeyi ve her şeyi yapabildiğiniz yaratıcı bir gün. Kim olduğunu göster, Boğa.

İKİZLER BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Mars Pazartesi günü Başak burcuna girip ev bölgenize geçtiğinde, yazın geri kalanında evinizin konforunu özlüyorsunuz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, evinizi yuva yapmaya güçlü bir şekilde ihtiyacınız olacak. Bu, bir ev aramak, bazı onarımlar yapmak ve yeniden dekore etmek için ideal bir zamandır. Sadece onu mükemmel yapmaya çalışırken kendinizi çılgına çevirmeyin.

Pazartesi günü Merkür Aslan'a girerek iletişim bölgenize girdiğinde, önümüzdeki birkaç hafta boyunca hikaye anlatma yeteneğiniz olacak. Gevezelik yeteneğin büyük bir ivme kazanıyor ve partilerde ya da tatilde tanıştığın herkesle bu konuda sohbet etmeye hazırsın. Sadece çok fazla süslemeyin, İkizler.

YENGEÇ BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Mars Pazartesi günü Başak burcuna girerek iletişim bölgenize girdiğinde, yazın geri kalanı için en iyi politika dürüstlük olacaktır. İnsanlara "hoş" gelmese bile tam olarak ne demek istediğinizi ve hissettiğinizi söylemeniz gerekecek. Bu, arkadaşlarınızla vakit geçirmek, kısa bir tatil yapmak ve bir sonraki hamlenizi planlamak için harika bir fırsat.

Kendinize bir iyilik yapın ve Merkür Pazartesi günü Aslan burcuna girerek değer bölgenize girdiğinde cüzdanınızı saklayın. Zamanınız, paranız ve düşüncelerinizle kendinizi cömert hissediyorsunuz, ancak vermek önemli olsa da Yengeçler, sizden faydalanılmadığından emin olun.

Cuma günü burcunuzdaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü 60'lık açı yaptığında haftayı bir fark yaratarak bitirin. Dışarı çıkıp topluluğunuzda önemli değişiklikler yapmak için harika bir zaman. İster gönüllü çalışıyor olun, ister toplantılarda sesinizi duyurun, mesajınızı iletin.

ASLAN BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Her şey yazın geri kalanında parayla ilgili ve Pazartesi günü Mars Başak burcuna girip değer bölgenize girdiğinde mümkün olduğunca çok kazanmaya odaklanıyorsunuz. Ek işler de dahil olmak üzere ekstra para kazanmak için yeteneklerinizi kullanmaya odaklanın ve gereksiz harcamaları azaltın.

Neyse ki, Pazartesi günü Merkür burcunuza girdiğinde, önümüzdeki iki hafta size büyük bir güven artışı sağlayacaktır. Kükreme fırsatınız var ve istediğinizi elde etmek için cesur sözlerinizi ve dramatik yeteneğinizi kullanmaya hazırsınız. Cazibenizi kullanın, ancak fazla ukala olmayın.

Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü sekstil yaptığında gerçekten ne istediğinizi değerlendirerek haftayı bitirin. Gizli tutkularınız nihayet hayat buluyor ve size ait olanı almaya hazırsınız. Başarıya giden kendi yolunuzu oluşturmaktan korkmayın. Kendi yoluna git Aslan.

BAŞAK BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Pazartesi günü Mars burcunuza girdiğinde yazın geri kalanında kendinizi rahat hissedeceksiniz. Mars'ın gücü, yeni şeylere başlamanız ve güvenle ilerlemeniz için size bolca enerji verir. Cesur olun ve her şeyin "mükemmel" olmasını beklemeyin.

Pazartesi günü Merkür Aslan burcuna girerek bilinçaltı bölgenize geçtiğinde yaz nostaljisi size hızla geliyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca düşüncelerinizde kaybolacaksınız, bu yüzden hayallerinizi analiz etmek ve gizli yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için harika bir zaman.

Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü sekstil yaptığında haftayı sosyal bir notla bitirin. Bu, yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler keşfetmek ve sizi düşündüren canlı sohbetler yapmak için ideal bir özelliktir. Kendini ortaya koy, Başak!

TERAZİ BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Eyvah Terazi! Bu hafta, Mars Pazartesi günü Başak burcuna girerek bilinçaltı bölgenize ilerlediğinde yaz eğlencenizi azaltabilir. Önümüzdeki altı hafta boyunca, "yeterince iyi olmadıkları" için kusurları belirtme ve bazı şeyleri parçalama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Geriye bakmak yerine ilerlemek için kendini kabul etme alıştırması yapın.

Neyse ki, Pazartesi günü Aslan'a giren Merkür size biraz güneş ışığı veriyor çünkü iletişim gezegeni sosyal bölgenize giriyor. Bu, katıldığınız herhangi bir partide dikkatleri üzerine çekmek ve arkadaş edinmek için harika bir zaman. Ancak, önemsediğiniz şeyler söz konusu olduğunda konuşmalar dramatik olabilir.

Profesyonel profilinizi güncelleyin ve Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü sekstil yaptığında devam edin. Daha iyi kariyer fırsatlarına yol açabilir ve hayatınızı daha iyi hale getirebilir. Dünyaya kendinizin en iyi halini gösterin.

AKREP BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Mars Pazartesi günü Başak burcuna girerek sosyal bölgenize girdiğinde, içinizdeki insani insan yüzeye çıkar. Yazın geri kalanında, zamanınızı dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye adamak isteyeceksiniz. Enerjinizi, gönüllü çalışma yapmaktan komiteleri organize etmeye kadar, topluluğunuza yardım etmenin pratik yollarına odaklayın.

Ayrıca, Merkür Pazartesi günü Aslan burcuna girerek itibar bölgenize girdiğinde sosyal PR'ınıza da yardımcı olabilir. Önümüzdeki iki hafta, ağ oluşturmak, toplantılarda konuşmak ve sunum yapmak, yani fark edilmenizi sağlayacak her şey için idealdir. Bırakın hırslarınız konuşsun.

Bir seyahat arkadaşı veya yeni arkadaş grubu arıyorsanız, onları Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü 60'lık açı yaptığında bulabilirsiniz. Sizi gerçekten anlayan insanları bulmak için konfor alanınızın dışına bakın. Birlikte sihir yapabilirsiniz.

YAY BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Tutku dolu bir yaz ve Mars Pazartesi günü Başak burcuna girerek kariyer bölgenize girdiğinde hedeflerinize ulaşmak için her zamankinden daha çok çalışmaya hazırsınız. Profesyonel hedeflerinize doğru ilerliyorsunuz ve hiçbir şey sizi hayallerinizi gerçekleştirmekten alıkoyamayacak. Kendin için bir oyun planı oluştur ve git onları yakala, Yay!

Özellikle önümüzdeki iki hafta boyunca, Pazartesi günü Merkür Aslan'a ve genişleme bölgenize girdiğinde ilgi odağı olacağınız için. İyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, yaratıcı hikaye anlatma becerileriniz işe yarayacaktır. Büyük fikirlerden korkmayın. En büyük başarınıza yol açabilirler.

Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü sekstil yaptığında sezgilerinize güvenin. Bu, bir bütün olarak yaşamınızda daha iyi alışkanlıklara, üretkenliğe ve iyileştirmelere yol açabilecek olumlu dönüşümler için harika bir özelliktir. Şu anda içgüdülerinize güvenin.

OĞLAK BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Mars, Pazartesi günü Başak burcuna girerek genişleme bölgenize girdiğinde macera yazı. Önümüzdeki altı hafta boyunca dışarı çıkıp dünyayı keşfetmek için gereken enerjiye ve dayanıklılığa sahip olacaksınız. İster seyahat, ister yüksek öğrenim veya yeni insanlarla tanışarak olsun, ufkunuzu genişletme misyonundasınız.

Özellikle de Merkür Pazartesi günü Aslan burcuna girerek dönüşüm bölgenize girdiğinde hayatınızı değiştirme fırsatlarına sahip olacağınız için. Şu anda çok şey istiyorsun Oğlak, ama arzularının aklına gelmesine izin verme. Büyük duyguların hayatınızı yakmasına izin vermeyin.

Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü sekstil yaptığında haftayı romantik bir notla bitirin. Bu, bir randevuya çıkmak, biriyle yaratıcı bir ortaklık kurmak veya birlikte yerleri keşfetmek için sadece bir suç ortağına sahip olmak için harika bir gün. Resmileştirmeden birlikte olun.

KOVA BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Mars Pazartesi günü Başak burcuna girerek yakınlık bölgenize girdiğinde yazınız gerçekten ısınmaya başlar. Bağlar derinleştikçe ve kişisel gelişim yolculuğuna çıkarken kişisel ilişkilerinizde büyük değişiklikler yapmak için iyi bir zaman. Kova, hayatını en iyisi için değiştirmeye hazırsın.

Özel birini bulduysanız, Pazartesi günü Merkür Aslan'a girerek ortaklık bölgenize girdiğinde onu kilitleseniz iyi olur. Bu, iş dünyasındaki veya yaratıcı işlerdeki insanlarla ortaklık kurmak ve sözleşmeler imzalamak için harika bir zaman. Sadece kıskançlığın gerilemeden önce dram yaratmamasına dikkat edin.

Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü sekstil yaptığında haftayı verimli bir notla bitirin. Dekorasyon, tadilat ve hatta yeni bir yere taşınma yoluyla evinizi bir ev haline getirerek kendinizi meşgul edin. Hem işlevsel hem de rahat bir alan yaratın.

BALIK BURCU

haftalik-burc-yorumlari-astroloji-de-bu-hafta-neler-var

10 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023 - Mars Pazartesi günü Başak burcuna girerek ortaklık bölgenize geçtiğinde, önümüzdeki altı hafta boyunca uzlaşmanın ince sanatını öğreneceksiniz. Yaklaşan Venüs retrosu öncesinde ilişkilerinizi dengelemeniz gerekecek. Sevgili Balıklar, ortak olmak ve dünyayı fethetmek için harika bir zaman.

Özellikle Pazartesi günü Merkür Aslan burcuna girerek alışkanlık bölgenize girdiğinde kendinizi üretken hissedeceğiniz için. Hayatınıza yaratıcı bir mercekle bakın ve işleri farklı bir bakış açısıyla yapmayı düşünün. Daha iyi çalışabilir. İş arkadaşlarınıza iyi davranın ve herhangi bir ofis dramasından kaçının. Bize daha sonra teşekkür edeceksiniz.

Cuma günü Yengeç burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs'ü 60'lık açı yaptığında kendinizi ifade etmeye devam edin. Kim olduğunuzu ve nasıl hissettiğinizi dünyaya göstermeye hazırsınız. Bu, her türlü ifade için harika bir gün, hatta bir açıklama yapmak için modayı kullanmak bile.