Haftalık Burç yorumları! Bu hafta Astroloji ne diyor?

Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, İkizler Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık 27 Şubat - 5 Mart 2023 haftası burç yorumları... Bu hafta Astroloji ne diyor?

Haftalık Burç yorumları! Bu hafta Astroloji ne diyor?
Haftalık Burç yorumları! Bu hafta Astroloji ne diyor?
Haftalık Burç yorumları! Bu hafta Astroloji ne diyor?
Haftalık Burç yorumları! Bu hafta Astroloji ne diyor?
Haftalık Burç yorumları! Bu hafta Astroloji ne diyor?
Haftalık Burç yorumları! Bu hafta Astroloji ne diyor?


Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, İkizler Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık 27 Şubat - 5 Mart 2023 haftası burç yorumları... Bu hafta Astroloji ne diyor? 

BURÇLARINIZ SİZE BU HAFTA NE GETİRDİ

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

KOÇ BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Çarşamba günü burcunuzda Venüs Jüpiter ile kavuştuğunda kendinizi oraya koyarak aya başlayın. Bu, birine çıkma teklif etmek, ilk buluşmaya gitmek ve hatta eski bir alevi yakalamak için yılın en iyi günü. Doğru ilk izlenimi vererek (*göz kırparak*) şanslı olmak için mükemmel bir gün.

Perşembe günü insani bölgenizde Merkür Satürn ile kavuştuğunda dünyayı daha iyi bir yer haline getirin. Topluluğu daha iyi hale getirme kararlılığınız var, bu nedenle değişimi tetiklemek için bir kasaba toplantısına katılmak veya yardım etmek için gönüllüler organize etmeye başlayın. Yapabilirsin Koç!

Perşembe günü Merkür Balık burcuna girerek şifa bölgenize girdiğinde hayat biraz daha sessizleşir. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, duygularınızda derinleştiğiniz kadar konuşkan olmayabilirsiniz. Bahar gerçekten başlamadan önce kendinizle yeniden bağlantı kurmaya odaklanın.

BOĞA BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Uzun süredir devam eden bir aşk ilişkisi uzun zaman önce sona erdiyse, Çarşamba günü iyileşme bölgenizde Venüs Jüpiter'le kavuştuğunda onu geri kazanma fırsatınız olabilir. Eski aşklar bugün mezardan geri gelebilir. Boğa burcu, sana uygunsa, onları tekrar karşıla ama hiçbir tehlike işaretini de göz ardı etme.

O halde Perşembe günü kariyer bölgenizde Merkür Satürn ile kavuştuğunda işe başlama zamanı. Bu yön, profesyonel yaşamınıza büyük bir destek sağlayabilir. Bazı net kariyer hedefleri belirlemek, başarılar üzerinde çalışmak ve iş ve özel yaşamlarınızı dengelemek için ideal bir zaman.

Yeni ay, Merkür Perşembe günü Balık burcuna girerek sosyal bölgenize girdiğinde, önemli bağlantılar kurmak için yeni fırsatlar anlamına gelir. Önümüzdeki iki hafta boyunca bolca ağ kuracak ve bazı rüya gibi bağlantılar kuracaksınız. Topluluğunuza da yardım etmeyi unutmayın!

İKİZLER BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Mart, Çarşamba günü sosyal bölgenizde Venüs Jüpiter ile birleştiğinde çok dostça bir notla başlar. Bugün arkadaş edinmek kolaydır ve yeni ilişkiler beklenmedik sonuçlara yol açabilir. Kendinize sosyal olmanıza izin verin ve bu sizi başarıya götürebilir. Her şey kimi tanıdığınla ilgili, İkizler.

Okula geri dönmeyi düşünüyorsanız, Perşembe günü genişleme bölgenizde Merkür Satürn ile birleştiği için şimdi bunu yapma zamanı. Geleneksel bir eğitim şekli olmasa bile öğrenmeye hazırsınız. Bir zanaat öğrenmekten çevrimiçi derslere kaydolmaya kadar, yapılandırılmış bir ortamda anlayış geliştirebilirsiniz.

Perşembe günü Merkür Balık burcuna girerek kariyer bölgenize girdiğinde hayallerinizi gerçekleştirin. Önümüzdeki birkaç hafta içinde hırslarınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olacaksınız. Sadece çiğneyebileceğinden fazlasını ısırma.

YENGEÇ BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Çarşamba günü kariyer bölgenizde Venüs Jüpiter'le kavuştuğunda ciddi bir ağ kurarak yeni bir aya başlayın. Bu yönü, başarıya götürebilecek bağlantıları kurmayı kolaylaştırır. Promosyonlardan yüksek başarılara kadar, şimdi kurduğunuz bağlantılar size bazı büyük kazançlar sağlayabilir.

Perşembe günü paylaşılan kaynaklar bölgenizde Merkür Satürn'le kavuştuğunda, sizi hayatta ilerlemek için bazı önemli faturaları biriyle paylaşmaya teşvik ettiğinde paylaşmak önemsemektir. İster bir borcunuz için bir ödeme planı yapmaya karar verin, ister birinden taşınmasını isteyin, finansal seçimleriniz konusunda akıllı olun.

Perşembe günü Merkür Balık burcuna girerek genişleme bölgenize girdiğinde, zihninizi yeni olasılıklara açın. Hayal gücünüzün sizi harika yerlere götürmesine izin verirken, bu rüya gibi maceralar için harika bir zaman. Sen de bir sürü hikaye dinleyeceksin Yengeç, bu yüzden duyduğun her şeye inanma.

ASLAN BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Mart ayına, Çarşamba günü genişleme bölgenizde Venüs Jüpiter'le kavuştuğunda hayatın her kesiminden insanlarla tanışarak başlayın. Farklı geçmişlere sahip yeni insanlarla tanışarak dünyayı daha iyi anlayabileceksiniz. Bir seyahat arkadaşı bulma veya uzun mesafeli bir ilişki kurma şansınız olabilir.

İlişkilerden bahsetmişken, Perşembe, ortaklık bölgenizde Merkür Satürn ile birleştiğinde ciddi bir konuşma yapmak için harika bir gün. İster önemli bir sözleşmenin ayrıntılarını inceliyor, ister sınırları belirliyor veya bir sonraki aşamaya geçiyor olun, şimdi fikir toplantısı yapmanın zamanı geldi.

Perşembe günü Merkür Balık burcuna girerek dönüşüm bölgenize girdiğinde sezginiz büyük bir hız kazanır. Önümüzdeki birkaç hafta, her kelimenin daha derin bir anlamı olduğu için hassasiyetinizi artıracak. Kalbini dinlemeye devam et Aslan.

BAŞAK BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Çarşamba günü dönüşüm bölgenizde Venüs Jüpiter ile kavuşum yaparken yeni aya önemli bağlarınızı derinleştirerek başlayın. Önemli bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, şimdi tam zamanı. Yeni bir hayat solumaktan sendeleyen bir bağlantıya biraz yaramaz olmaya kadar, birden fazla yönden şanslı olacaksın.

Ardından, Perşembe günü rutin bölgenizde Merkür Satürn ile kavuştuğunda biraz disiplin uygulamaya odaklanın. Bu özellik, sınırlı dikkat dağıtıcı unsurlarla sağlam bir program planlamaktan sabahlarınızı daha üretken hale getirmeye kadar günlük yaşamınızda bir yapı oluşturmak için idealdir.

Ayın başında Merkür Perşembe günü Balık burcuna girerek ortaklık bölgenize girdiğinde romantizme başlayın. İster platonik ister romantik olsun, daha iyi olan yarınızı aramak için harika bir zaman. Ancak, taahhütte bulunmadan önce o pembe gözlükleri çıkarın.

TERAZİ BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Çarşamba günü ortaklık bölgenizde Venüs Jüpiter ile birleştiğinde, ayın başlangıcı her türlü ilişki için idealdir. Bu yön, sevgiyi hissetmenize yardımcı olur. Mükemmel bir randevuya çıkmaktan bir sonraki aşamaya bir ilişki kurmaya kadar, bir anlaşmaya varmak, sözleşmeler imzalamak ve aşık olmak için ideal bir gün.

Perşembe günü Merkür zevk bölgenizde Satürn ile kavuştuğunda iyi hisler devam ediyor. Ancak, pervasız olma ve en iyisini umma zamanı değil. Daha yaratıcı olmak ya da sabit bir sevgiliye sahip olmak istiyorsanız, dikkatinizi ona vermelisiniz. Seni mutlu eden şeylere zaman ayır Terazi.

Perşembe günü Merkür Balık burcuna girip alışkanlık bölgenize girdiğinde devam edebileceğiniz bir rutin oluşturarak başlayın. Esnekliği ve yapıyı dengeleyerek hayatınızı daha iyi hale getirmek için harika bir zaman.

AKREP BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Bu ay hayatınızda bazı sağlıklı değişiklikler yapmak istiyorsanız, Çarşamba günü yardım istemekten çekinmeyin. Venüs, sağlık bölgenizde Jüpiter ile birleşir ve sizi daha iyi bir yaşam yaratmak için yardım aramaya teşvik eder. Bir fitness arkadaşı bulmaktan iş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler geliştirmeye kadar, bu bağlantılar başarıya götürebilir.

Sağlıklı alışkanlıklar yaratırken, Perşembe günü ev bölgenizde Merkür Satürn ile kavuşum yaptığında evde bazı temel kurallar koymayı unutmayın. Ay başlarken artık tüm iç meseleleri halletme zamanı. Daha mutlu bir yuva için sınırları belirleyin.

Perşembe günü Merkür Balık burcuna girerek zevk alanınıza girdiğinde biraz eğlenmeye hazır olun. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, hayal gücünüzün çılgına dönmesine izin verirken kendinizi ekstra yaratıcı hissedeceksiniz. Tutkularının direksiyona geçmesine izin ver, Akrep!

YAY BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Mart, Çarşamba günü Venüs'ün zevk bölgenizde Jüpiter ile birleşmesiyle keyifli bir notayla başlar. Bu, bir bahar kaçamağı başlatmak, yaratıcı bir randevuya çıkmak ve birden fazla yönden şanslı olmak için harika bir gün. Tek kural olabildiğince çok eğlenmek Yay burcu. Eğlence!

Kendinizi oyuna bıraktıktan sonra, Perşembe günü Merkür Kova burcunda Satürn ile kavuştuğunda sorunları kolayca çözebileceğinizi göreceksiniz. Bir şeyleri yeniden düşünmek ve birçok sorunu çözebilecek akıllı çözümler bulmak için kendinize zihinsel alan bırakın.

Perşembe günü Merkür Balık burcuna girerek aile bölgenize geçtiğinde haftayı köklerinize geri dönerek bitirin. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, ailevi sorunları çözerken özel hayatınızı gizli tutacaksınız. Hayalinizdeki evi nasıl gerçeğe dönüştürebileceğinizi düşünün.

OĞLAK BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Mart, Çarşamba günü aile bölgenizde Venüs Jüpiter ile kavuşum yaparken evde uyumla başlıyor. Bu, ailenizle vakit geçirirken ve bazı kalıcı anılar biriktirirken, kendinizi evinizin tüm konforunda şımartmak için harika bir gün. Eğlenin Oğlak!

Ardından, Perşembe günü değer bölgenizde Merkür Satürn ile kavuştuğunda mali durumunuz hakkında ciddileşin. Vergi günü siz farkına bile varmadan gelecek, bu nedenle bütçenizi dengelemek ve daha fazla para biriktirmek için harcama durumunuzu kontrol altına almak için harika bir gün.

Haftayı, Merkür Perşembe günü Balık burcuna girerek iletişim bölgenize girdiğinde ilham verici bir notla bitirin. Hayatın acil sorunlarına çözümler düşünürken ve önemli sırları açığa çıkarırken zihniniz bulutlarda olacak. Zor olan hiçbir şeyi görmezden gelme. Daha sonra sana zarar verebilir. Proaktif olun, reaktif değil.

KOVA BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Önemli ilişkilerinizdeki iletişim, Çarşamba günü iletişim bölgenizde Venüs Jüpiter ile kavuşum yaptığında başarı yaratabilir. Bu, komşularınız ve arkadaşlarınızla konuşmak, biraz ağ kurmak ve şakalaşarak bağlantılar kurmak için harika bir gün. Birkaç kelime bol şans getirebilir.

Kendi davulcunuzun ritmine göre yürümenizi seviyoruz, ancak Perşembe günü Merkür Satürn ile kavuştuğunda, özellikle de yeni insanlarla tanışıyorsanız, biraz kendi kendinize düzenleme yapmak isteyebilirsiniz. Herkese tüm düşüncelerini söyleme Kova. Biraz gizem bırak.

Perşembe günü Merkür Balık burcuna girerek değer bölgenize girdiğinde hem yeni fikirlere hem de yeni oyuncaklara ilgi duyacaksınız. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, para harcamak için güçlü bir dürtüye sahip olacaksınız, ancak aynı zamanda onu nasıl geri kazanabileceğinizi de düşüneceksiniz. dikkatli ol.

BALIK BURCU

haftalik-burc-yorumlari-bu-hafta-astroloji-ne-diyor

27 Şubat 2023 - 5 Mart 2023 - Çarşamba günü değer bölgenizde Venüs Jüpiter ile kavuşum yaptığı için Mart ayındaki "m" bu hafta "para" anlamına geliyor. Bu, ciddi para kazanmanıza yardımcı olabilecek bir rüya takımı oluşturmak için harika bir gün. Değerli ilişkiler, benlik saygınızı gerçekten artırabilir ve hayatınızda beklenmedik şeylere yol açabilir.

Perşembe günü Merkür şifa bölgenizde Satürn ile kavuştuğunda öz değerinizi beslemeye devam edin. Bu, zihinsel sağlığınızla ilgilenmek ve sizi tüketen enerji vampirleriyle sınır koymak için harika bir gün.

Perşembe günü Merkür burcunuza geçtiğinde gerçekten kendinizi hissedeceksiniz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde hayata bakış açınız büyük ölçüde iyileşebilir çünkü kendinizi ifade etme güvenine sahipsiniz. Bu, yeni başlangıçlar için ideal bir dönem Balık. Artık var olan her şeyi konuşabilirsiniz.