AİLE dizisi tüm dünyada trendler arasında yer aldı

Her hafta en çok konuşulan dizi, dün akşam ekrana gelen dördüncü bölümüyle her üç kategoride de en çok izlenen dizi oldu. Sosyal medyada hem dünyada hem de Türkiyede trendlerde yerini aldı.

AİLE dizisi tüm dünyada trendler arasında yer aldı
AİLE dizisi tüm dünyada trendler arasında yer aldı
AİLE dizisi tüm dünyada trendler arasında yer aldı
AİLE dizisi tüm dünyada trendler arasında yer aldı
AİLE dizisi tüm dünyada trendler arasında yer aldı


Her hafta en çok konuşulan dizi, dün akşam ekrana gelen dördüncü bölümüyle her üç kategoride de en çok izlenen dizi oldu.

AİLE DİZİSİ REKORLAR KIRIYOR

aile-dizisi-tum-dunyada-trendler-arasinda-yer-aldi

SHOW TV'nin imzasını taşıyan Ay Yapım dizisi "Aile" salı akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Özgün hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosundan bu yana her hafta adından söz ettiren dizi, dün akşam ekrana gelen dördüncü bölümüyle her üç kategoride de en çok izlenen dizi oldu. Sosyal medyada ise hem dünya hem de Türkiye listelerinde trendlerde yerini aldı.


İŞTE REYTİNGLER

aile-dizisi-tum-dunyada-trendler-arasinda-yer-aldi

Hikayesi her geçen gün merak uyandıran 'Aile' dün akşam ekrana gelen nefes kesen dördüncü bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. AB'de 9,15 izlenme (reyting), 22,64 izlenme (pay), ABC1 20+'da 8,87 izlenme (pay), 20,15 izlenme (pay), Toplamda 5,82 izlenme (reyting), 13,82 izlenme (pay) En çok izlenen TV oldu her üç kategoride Salı akşamı dizisi.


TWİTTER'DA TT OLDU

aile-dizisi-tum-dunyada-trendler-arasinda-yer-aldi

Çarpıcı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla çok konuşulan 'Aile' dün akşamki bölümüyle sosyal medyanın gündeminden düşmedi. #aile hashtag'i Türkiye'de 8 saat 20 dakika, dünya listesinde ise yaklaşık bir saat TT listesinde kaldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ve karakterlerinin isimleri uzun saatler trend listelerinden çıkmadı. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı, senaryosunu Hakan Bonomo'nun üstlendiği, yönetmenliğini Ahmet Katiksız'ın üstlendiği "Aile"de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisi Canan Ergüder, Nejat İşler, Ushan Çakır, Yüsra Geyik, Umutcan Ütebay, Mert. Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ve usta oyuncular Levent Ülgen, Nur Sürer ve Emel Göksu eşlik ediyor.


AİLE 4.BÖLÜM

aile-dizisi-tum-dunyada-trendler-arasinda-yer-aldi

Bulduğu evlilik sözleşmesinin şartlarını kaldıramayan Devin, Aslan'ın bu sözleşmeyi kendisini korumak için yaptığı gerekçesini kabul etmedi. Evlilik sözleşmesinin yarattığı gerilim ikilinin arasını açarken, Devin ayrılma kararı aldı. Aslan'ın fitilini ateşlediği Ati ile İbo arasındaki husumet büyüdü. Ses kaydında Ati'nin kendisi hakkında söylediklerini duyan İbo, şirketinde Ati'yi ziyaret etti. Tehditlerde bulunan Ibo, Ati'nin şirketine liderlik etmek istediğini açıkça belirtti. İbo bununla da yetinmedi ve Ati'yi tüm çalışanlarının önünde küçük düşürdü. Ati'nin bu utanç verici anları bir çalışan tarafından gizlice videoya kaydedildi. Tüm bu yaşananların ardından Ati, Volta'nın üzerine basmış ve Aslan'ın karşısına çıkmıştır. Aslan gerekli cevabı Ati'ye verdi.


DEVİN'İN EVLİLİK KARARI

aile-dizisi-tum-dunyada-trendler-arasinda-yer-aldi

Cihan yine habersiz Devin'in muayenehanesine gitti. Aslan'la ilişkisinin bittiğini düşünen Devin, Cihan'ı müvekkili olarak kabul etti. Devin, Cihan'la seans yaparken sürpriz bir şekilde kliniğine gelen Aslan, Cihan'ı göremedi. Devin ile konuşarak ilişkilerini düzeltmek isteyen Aslan, bir kez daha reddedildi. Aslan'la yaşadığı sorunlar yüzünden annesi ve kız kardeşiyle tartışan Devin, kendini bir barda buldu. Devin'in ardından Eko, Aslan'a haber verdi. Aslan her yeri boşalttı ve Devin'e yaklaşan adamı evine gönderdi. Bir anda boş yerde Aslan'ı bulan Devin, öfkesine hakim olamamış ve sonunda duygularına yenik düşmüştür. Barışan ikili, Devin'in durumu sonrası evlenmek için anlaştı. Devin'in şartı, 'Devin Akın' olarak kalmak ve Soykan soyadını almamaktı. Devin evlilik kararlarına rağmen müvekkili Cihan'ı yarı yolda bırakmak istememiş ve seanslara devam etme kararı almıştır. Bu şaşırtıcı kararın neye yol açacağı merak konusu olurken, Cihan'ın çocukluğundan annesine dair anlattığı anılar izleyenleri derinden etkiledi.


ASLAN VE DEVİN DÜĞÜNÜ

aile-dizisi-tum-dunyada-trendler-arasinda-yer-aldi

Aslan ve Devin'in düğünü bölüme damgasını vurdu. Sevdalı çiftin düğünlerinin keyfini çıkararak mutluluklarını gördüğümüz anlar izleyenleri ekrana kilitledi. Devin'in Soykan soyadını almama kararını duyan Hülya, bütün öfkesini Aslan'dan çıkardı. Aslan ve Devin'in evliliğini bozmaya kararlı olan Hülya, elindeki Cihan kozunu oynamak istedi. Cihan'ın gizlice Devin'le terapiye gittiğini bilen Hülya, Cihan'ı bunu açıklamaya zorlar ama istediğini elde edemez. Yine hayal kırıklığına uğrayan Cihan kendini kaybetti. Düğüne alkol almamak şartıyla gelmesine rağmen sözünü tutmadı. Sarhoş Cihan'ın düğünde kavgası tatsız anlara sahne olurken, o sırada Aslan'ın telefonuna Ati'den gelen mesaj ortalığı karıştırdı. Aslan, Ati'nin bir şeyler yapacağını düşünürken bir silah sesi düğünü bitirdi. Motosikletle gelen silahlı bir kişi, o sırada kapıda Yağmur'la konuşan Eko'yu göğsünden vurdu. Soyguncular kanlar içinde yerde yatan Eko'nun etrafında toplanırken Devin gördüğü manzaraya şok içinde baktı. "Silahlı saldırıyı Ati mi yaptı?" soru geldi