Survivorda Yusuf diskalifiyemi oldu? Yusuf ile Asena arasında gerginlik

12 Nisan 2023 Çarşamba günü Survivorda ödül için yarışan yarışmacılar arasında yaşanan gerginlik nedeniyle Acun Ilıcalı Ada Konseyi yaptı. Survivor takipçileri, Survivor 67. bölüm mücadelesini merak ediyor.

Survivorda Yusuf diskalifiyemi oldu? Yusuf ile Asena arasında gerginlik
Survivorda Yusuf diskalifiyemi oldu? Yusuf ile Asena arasında gerginlik
Survivorda Yusuf diskalifiyemi oldu? Yusuf ile Asena arasında gerginlik


12 Nisan 2023 Çarşamba günü Survivor'da ödül için yarışan yarışmacılar arasında yaşanan gerginlik nedeniyle Acun Ilıcalı Ada Konsey'i yaptı

SURVİVOR 67. BÖLÜMDE NELER OLDU?

survivorda-yusuf-diskalifiyemi-oldu-yusuf-ile-asena-arasinda-gerginlik

Survivor 67. bölümde Yusuf ile Asena arasındaki tartışma dikkat çekerken, Survivor Extra'ya katılan Acun Ilıcalı şu ifadeleri kullandı: "Yusuf'u izlediniz mi bilmiyorum! Karşısında garip şeyler oluyor. Bana sorarsanız bir ilki daha yaşayacağız. Çünkü gördüklerim normal şeyler değildi. Maçı da izlediğim için söylüyorum. Maçta gördüklerim normal şeyler değil."


YUSUF İLE ASENA ARASINDA GERGİNLİK

Survivor 2023 67. bölümde ödül oyunu oynayan takımlardan Yusuf Yıldız'ın parkuru bitirdikten sonra yedek kulübesine gelirken sinirlendiği söylendi. Bu sırada Asena, Yusuf'un sözlerine karşılık olarak "Bu adamın üzerine yürürsem suçlu olurum ama ağabey" sözlerini kullandı.

Yusuf, "Karşıma çıkma!" dedi. Asena sözlerini söylerken "Hayatımda ne yerin var Yusuf?

Oyun alanında yaşananların ardından Yusuf oyun alanından uzaklaşarak "Ben maça falan gelmek istemiyorum yalvarırım her kimsemizden izin alalım" dedi.

Oyun alanına gelen Murat Ceylan, "Yusuf maçı kaybettikten sonra ne dediniz?"

Yusuf, kendisine çok kızdığını belirterek, "Ben sinirlenince ağzımdan çıkan sözler benim suçum ama bir isim veya şahsiyet için değil" dedi. Devam etti, "Onlara hiç söylemedim. Mavi takımdan kimseye söylemedim" dedi.

Savunmaların ardından durumu netleştiren Ceylan, "Benim gözümde yanılıyorsunuz. Hiçbir yarışmacı diğerine böyle ithamlarda bulunmaz. Oyun diyorsunuz, başka şey diyorsunuz. Ekranda öyle gözükmüyor. Daha bitmedi bunu Acun abi ile paylaşacağım gerçekten çok üzücü” dedi.


YUSUF AYRILDI MI?

survivorda-yusuf-diskalifiyemi-oldu-yusuf-ile-asena-arasinda-gerginlik

Ödül oyununun ardından iki takım da yaşananlar nedeniyle Ada Konseyi'nde. Konsey henüz gerçekleşmedi.

Acun Ilıcalı, Yusuf Yıldız'a verilen cezayı açıkladı: "Son 4 ödülden fayda görmeyeceksiniz. Ekip olarak görüştük ve kendi başımıza karar verdik. Bunu kabul edip muhatabından özür dilerse biz demiştik. ona 3 ödül vermeli.” Ilıcalı, Yusuf'un durumu kabullenmemesi ve özür dilememesi nedeniyle 4 maç ceza verdiklerini belirtti.

Oyunda Asena'ya kum torbası atarmış gibi yaptığına değinen Acun Ilıcalı, "Bir sorununuz olabilir evet yorum yapabilirsiniz. Ama torbayı atıyormuş gibi yapma ve atmama hareketleri.. .. Boks torbası atardım sonra vazgeçtim bize göre değil böyle şeyler belki senden uzak durmama neden oluyor sen konuşma olarak ne istersen söyleyebilirsin ama böyle olmaz. Osman Can'ı uyardı.