Enes Ünal Kimdir? Enes Ünal Nereli ? Enes Ünal Nerede Oynuyor ?

Enes Ünal Kimdir? Enel Ünal Nereli ? Enes Ünal Nerede Oynuyor ? Enes Ünal hakkında tüm merak edilen soruları sitemizde cevapladık. Enes Ünal Haberi için tıklayınız..

Enes Ünal Kimdir? Enes Ünal Nereli ? Enes Ünal Nerede Oynuyor ?
Enes Ünal Kimdir? Enes Ünal Nereli ? Enes Ünal Nerede Oynuyor ?

Enes Ünal Kimdir? Enel Ünal Nereli ? Enes Ünal Nerede Oynuyor ?

Türkiye Milli Futbol Takımı oyuncusu Enes Ünal kimdir?  Son zamanlarda performansıyla ön plana çıkan milli oyuncu Enes Ünal 10 Mayıs 1997 tarihinda Burda'da doğmuştur.
Futbol hayatına İstanbul Küçükköyspor'da başlamıştır. Burada gösterdiği başarı ile Bursaspor'a transfer olmuştur. Bursaspor altyapısında 3 yıl oynamıştır bu sürede toplam 102 maç'a dahil olmuştur.

Enes Ünal Nerede Oynuyor ?

Enes Ünal 2015 yılında 4.45 Milyon Euro bedeliyle Manchester City'e transfer olmuştur.  Bu sırada forma şansı bulamayan milli futbolcu Enes Ünal  ilk olarak Belçika Ligi'nden Genk'e sonra da Hollanda Liginden NAC Breda ve Twente'ye transfer olmuştur. En iyi sezonunu burada geçiren Enes Ünal gösterdiği başarısı ile  sezon sonunda 2017 yılında 14 Milyon Euro bedeliyle Villarreal'e transfer olmuştur. Burada geçirdiği 1 sezon sonunda milli futbolcu Enes Ünal Villarreal'e transfer olmuştur. Bir sezon sonra Real Valladolid'de kiralık olarak oynamıştır. 2020'de 9 Milyon Euro bonservis bedeliyle Getafe'ye transfer olmuştur.

Enes Ünal Evli mi? Enes Ünal Kaç Yaşında ?

Milli Futbolcu Enes Ünal evli ve bir kız babasıdır. Lila Ela isminde bir kızı olan Milli Futbolcu Enes Ünal Lisa Smellers  ile 2019 senesinde evlenmiştir. 1997 doğumlu olan Enes Ünal şimdilerde 25 Yaşındadır.