Hadisenin fotoğrafları yasak mı var dedirtti

Ünlü şarkıcı Hadise tatil pozlarını paylaşırken cesur fotoğrafları arkasında bıraktı, Mehmet Dinçerler ile evli olan ünlü arkası dönük şekilde bikini ile fotoğraflarını paylaştı.

Hadisenin fotoğrafları yasak mı var dedirtti
Hadisenin fotoğrafları yasak mı var dedirtti
Hadisenin fotoğrafları yasak mı var dedirtti
Hadisenin fotoğrafları yasak mı var dedirtti

Hadise'nin fotoğrafları yasak mı var dedirtti

Mehmet Dinçerler Tarafından Hadise'ye  sosyal medya yasağı mı geldi?

Paylaşımlarıyla her zaman gündemde olan ünlü popçu Hadise instagramdan paylaştığı fotoğraflara yenisini ekledi, cesur paylaşımlar ile bilinen Hadise Mehmet Dinçerler ile evlendikten sonra cesur paylaşımlarını geride bıraktı.

Hadise'nin arkası dönük bikini fotoğrafları

Paylaştığı cesur pozlarıyla tanıdığımız ünlü şarkıcı Hadise'ye yeni evlendiği eşi Mehmet Dinçerler tarafından sosyal medya yasağı mı geldi? Eşiyle birlikte tatile çıkan Hadise, bikinisiyle arkası dönük pozlar verdi.

Evlilik öncesi verdiği cesur pozlarla dikkat çeken ünlü şarkıcının bu fotoğraflarına güzel yorumlar geldi ve binlerce beğeni aldı.  Sahnede giydiği kıyafetleri ve paylaşımları ile çoğu zaman gündemde olmayı başaran global bir ün'e sahip güzel popçunun evlendikten sonra sahne kıyafetleri seçimi ve paylaştığı fotoğraflar sevenleri tarafından fark edildi.

İşte Hadise'nin o çok beğenilen arkası dönük bikinili paylaşımları

Hadisenin arkadası dönük bikini fotoğrafları Hadisenin arkadası dönük bikini fotoğrafları

Hadise'nin evlenmeden önceki fotoğrafları

Evlendikten sonra cesur paylaşımlardan uzaklaşan ünlü popçu evlenmeden önce paylaştığı bir kaç fotoğrafı farkı görmeniz için ekledik. Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendikten sonra ünlü çift'in birbirlerini kısıtladıkları idda edilmişti. Hadise'nin evlenmeden önceki fotoğrafları Hadise'nin evlenmeden önceki fotoğrafları