Oğuzhan Uğurdan Tarkan paylaşımı: Büyük yardımını duyduk

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından yaptığı bağışları ve bağışçıları sosyal medya hesabından paylaşan Oğuzhan Uğur, Tarkanla ilgili paylaşımlarda bulundu.

Oğuzhan Uğurdan Tarkan paylaşımı: Büyük yardımını duyduk


Kahramanmaraş merkezli depremin ardından yaptığı bağışları ve bağışçıları sosyal medya hesabından paylaşan Oğuzhan Uğur, Tarkan'la ilgili paylaşımlarda bulundu.

OĞUZHAN UĞUR'UN TARKAN PAYLAŞIMI

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 45 saniye süren deprem; Trabzon, Gaziantep, Malatya, Adana, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Osmaniye,Şanlıurfa, Samsun ve Hatay'da da hissedildi. 10 ili etkileyen depremlerde binlerce ölü ve yaralı var. Kurtarma çalışmaları halen devam ediyor. Üç aydır olağanüstü hal ilan edilen afet bölgesinde çok sayıda vatandaş sesini duyurmaya çalışırken, birçok ünlü isim de bağışta bulunmaya devam ediyor. Yaptığı yardımları ve topladığı bağışları sosyal medya hesabından paylaşan Oğuzhan Uğur, şarkıcı Tarkan ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Uğur, “Dinlenmesini isteseydi muhtemelen kendisi söylerdi. Senin de bilmeni istiyorum."