Shakiradan, Piqueye Gönderme: Ben 2 Tane 22lik Kıza Değerim

Shakira ve Pique Her Ne Kadar Boşanmış Olsalarda Ayrılıkları Gündemden Düşmüyor. Aldatma İddialarının Estiği İlişkiden Sonra Shakira Yeni Şarkısında Gerard Piquenin Yeni Sevgilisi Clara Chia Martiyi Hedef Aldı. Hadi Detaylara Hep Birlikte Bakalım...

Shakiradan, Piqueye Gönderme: Ben 2 Tane 22lik Kıza Değerim
Shakiradan, Piqueye Gönderme: Ben 2 Tane 22lik Kıza Değerim
Shakiradan, Piqueye Gönderme: Ben 2 Tane 22lik Kıza Değerim
Shakiradan, Piqueye Gönderme: Ben 2 Tane 22lik Kıza Değerim
Shakiradan, Piqueye Gönderme: Ben 2 Tane 22lik Kıza Değerim

SHAKİRA'DAN ŞOK ŞARKI SÖZLERİ!

shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim Bir süredir devam eden mutlu birlikteliği milyonları kıskandıran Shakira ve Gerard Pique ikilisi, geçtiğimiz yıl ilişkilerine son vermişti.

İLİŞKİNİN ÜÇÜNCÜ İSİMLER DAHİL OLDU

shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim 12 yıllık ilişkisini bitirme kararı alan dünyaca ünlü şarkıcı ve eski futbolcunun ilişkisine üçüncü isimlerin dahil olduğu ortaya çıktı.

GAVİ'NİN ANNESİ İLE BİRLİKTELİK

shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim Pique'nin takım arkadaşı Gavi'nin annesi Shakira ile birlikteyken bir ilişki yaşadığı öne sürüldü. Ayrılık iddialarının gündemde olduğu dönemde İspanyol basınından bir açıklama geldi ve yıldızların ayrılığına sebep olan kişinin Gavi'nin annesi değil, 20 yaşındaki bir etkinlik hostesi olduğu söylendi.

"ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLAR"

shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim Dünyaca ünlü çift, "Üzülerek yollarımızı ayırdığımızı teyit ediyoruz. Birinci önceliğimiz olan çocuklarımızın iyiliği için mahremiyetimize saygı gösterilmesini bekliyoruz" dedi. shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim Şarkıları, sesi ve danslarıyla milyonları büyüleyen Shakira'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Clara Chia ile birlikte ortaya çıkan ünlü futbolcu Pique hakkında birçok iddia sosyal medyayı salladı.

GERARD YENİ SEVGİLİ CLARA

shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim Gerard Pique, Shakira'dan ayrılmasından birkaç ay sonra bu kez 23 yaşındaki yeni sevgilisi Clara Chia Marti ile bir düğüne katılırken görüntülendi.Tabii bu olaylar büyük bir sansasyon yarattı. Tüm bunların ardından yapımcı Bizarrap ile iş birliği yapan Shakira yepyeni bir parçayla geri dönüyor.

İŞTE O ŞARKI SÖZLERİ

shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim Güzel şarkıcı bu parçayla eski sevgilisi Gerard Pique ve yeni sevgilisi Clara Chia Marti'yi hedef tahtasına oturttu diyebiliriz. "Ben iki tane 22'lik kıza değerim. Ferrari'yi Twingo ile değiştirdin. Rolex'i Casio ile değiştirdin." Sözleriyle dikkat çeken Shakira, eski futbolcuyu "Çok spor salonuna gittin ama biraz beynini çalıştır" sözleriyle de eleştirdi.

"BORÇLARLA ÇIKTINIZ"

shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim Bildiğiniz gibi Shakira, İspanya'da 12 milyon sterlinlik bir vergi kaçakçılığı davasıyla karşı karşıya kaldı. Bu konuya da değinen yıldız şarkıcı, "Kapıda basınla, Vergi Dairesi'ne olan borçlarla çıktınız" dedi. dedi. shakiradan-piqueye-gonderme-ben-2-tane-22lik-kiza-degerim Konuyla ilgili düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarda buluşalım...