Acun Ilıcalı Survivordan yarışmacıyı kovdu! Survivorda kim elendi!

Ada konseyinde yarışmacılarla görüşen Acun Ilıcalı, Bunu yapanı görmedim dedi. Kendi sözleriyle bir ismin yarışmadan elendiği açıklandı.

Acun Ilıcalı Survivordan yarışmacıyı kovdu! Survivorda kim elendi!


Ada konseyinde yarışmacılarla görüşen Acun Ilıcalı, 'Bunu yapanı görmedim' dedi. Kendi sözleriyle bir ismin yarışmadan elendiği açıklandı.

ACUN ILICALI HANGİ İSMİ KOVDU?

acun-ilicali-survivordan-yarismaciyi-kovdu-survivorda-kim-elendi

Ilıcalı'nın diskalifiye edildiği şu sözlerle duyuruldu: Şaşırdım. Bunu yapan birini görmedim, biliyor musun? Bugün yaşananlar bence Survivor'da çok ama çok ender göreceğimiz bir olay. Bencil olmak zorunda değilsin. Kendin düşünemezsin. Genelde başkaları için bir şeyler yapan biri misin, nasıl bir insansın? Ama bir şeyi kaçırdım. Kendi kendime ders vermeyi özledim. Arkanda o meşale var! Onu almana gerek yok. Çok teşekkür ederim. Survivor'a da renk kattınız, artık arkadaşlarınıza veda etmeden ayrılabilirsiniz.


ACUN ILICALI MERVE HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

acun-ilicali-survivordan-yarismaciyi-kovdu-survivorda-kim-elendi

Ilıcalı, Merve'nin oynamak istemediğini ve takım arkadaşlarını olumsuz etkilediğini belirtti. Ilıcalı, "Verdiğin enerji, takım arkadaşlarının orada savaşırken ödül alması... Kendimi iyi hissetmiyorum diyerek 5 kişinin kaderiyle oynayan bir yarışmacı, birçok faktör var. Nasılsın merak ediyorum. bunu hisset." Merve, "Elimden geleni yapıyorum ama bugünkü maçta hiç yer almadım" dedi.