İYİ Parti Başkanı Meral Akşener, Erzurum'a gitti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Erzurum'da açıklamalarda bulundu. Akşener, "En hayırlısı kendisini 14 Mayıs'ta emekli edeceğiz. Sayın Kılıçdaroğlu 13'üncü Cumhurbaşkanı, Meral Akşener Başbakan, İYİ Parti 1'inci parti olacak" dedi.

İYİ Parti Başkanı Meral Akşener, Erzurum'a gitti
İYİ Parti Başkanı Meral Akşener, Erzurum'a gitti


İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Erzurum'da açıklamalarda bulundu. Akşener, "En hayırlısı kendisini 14 Mayıs'ta emekli edeceğiz."

MERAL AKŞENER ERZURUM'DA KONUŞTU

iyi-parti-baskani-meral-aksener-erzuruma-gitti

7 yaşımdan beri dua ediyorum. Bana ne dediler biliyor musun? Kocamı aldattığımı iddia ettiler. Erzurum için bu cinayetin farz olduğu anlamına geliyor, bu doğru mu? Evet, dürüst değil. Bana herhangi bir özür yapılmadı. Ama Cenab-ı Allah'ın size nasıl azap edeceğini göreceksiniz. Cenab-ı Hak beni ve sizi bu fakirlik düzenini yıkmaya vesile kıldı. Erzurumlu Hz. Adam hikayesini biliyor. Bu da ne? Harama ulaşmak. Allah'ım bugüne kadar harama el atmadım, yaparsam kanım kurur, ruhum ölür. Ama sana söz veriyorum, o harama el koyanların, hakkını gasp edenlerin, hakkını gasp edenlerin elini kırmasam şükrederdim.


"100 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI"

iyi-parti-baskani-meral-aksener-erzuruma-gitti

Derhal 100 bin öğretmen ataması yapmak boynumuzun borcudur. Tarımda çalışan genç kardeşlerimizin hem BAĞKUR hem de SGK primlerini ödemek boynumuzun borcudur. Su ve mazotta ÖTV'yi kaldırmak boynumuzun borcudur. Dışarıda Erzurumlu yanıyor, Sırbistan ve Venezuela kazanıyor, ağlıyorsunuz. Erzurum Havalimanı bölgesel bir havalimanı olacak. 14 Mayıs'ta kendisini hayırlısıyla emekli edeceğiz. Sayın Kılıçdaroğlu 13.Cumhurbaşkanı, Meral Akşener Başbakan ve İYİ Parti 1.parti olacak. Allah yardımcınız olsun.