KÜÇÜK KIZ ÇOCUĞUNA İSTİSMAR! İddianame hazırlandı!

Kahramanmaraşın Pazarcık İlçesinde gerçekleşen olayda, kendisini müzik Öğretmeni olarak tanıtan, Mustafa Gökot 10 yaşındaki küçük Kız çocuğuna yaptığı istismar ile tutuklandı! İddianame hazırlandı, 54 yıl 9 ay hapis istendi.

KÜÇÜK KIZ ÇOCUĞUNA İSTİSMAR! İddianame hazırlandı!


Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesinde gerçekleşen olayda, kendisini müzik Öğretmeni olarak tanıtan, Mustafa Gökot 10 yaşındaki küçük Kız çocuğuna yaptığı istismar ile tutuklandı! İddianame hazırlandı, 54 yıl 9 ay hapis istendi.

10 yaşındaki kıza istismar!

kucuk-kiz-cocuguna-istismar-iddianame-hazirlandi

Olay, 16 Eylül 2022 tarihinde Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi Narlı Mahallesi'nde meydana geldi. Mustafa Gökot (27), ortaokul öğrencisi H.Y.'nin (10) yanında arabasıyla durdu. 


ÖĞRETMEN OLARAK TANITTI

Gökot, kız öğrenciye kendisini 'öğretmen' olarak tanıttı ve onu okula götürebileceğini söyledi. H.Y. Gökot'a inandı ve arabaya bindi. Bir süre sonra Mustafa Gökot mahalleden çıkarak H.Y.'ye cinsel istismarda bulundu. Okula giden öğretmenlere, H.Y. yaşadıklarını anlattı, durumu jandarmaya bildirdi. Harekete geçen ekipler, Mustafa Gökot'u yakalayarak gözaltına aldı.ŞUÇU REDDETTİ!

Mustafa Gökot suçlamaları reddederek kızı tanımadığını söyledi. Gökot'u teşhis eden H.Y. kendisini müzik öğretmeni Tümay olarak tanıttığını söyledi.


KAMERALAR İNCELENDİ

Kız çocuğu ayrıca, şüphelinin kendisini bir büfeye götürdüğünü de belirtti. Büfeye giden ekipler güvenlik kameralarını incelediklerinde; Gökot'un olay saatinde büfeye geldiğini belirledi. Mustafa Gökot tutuklanırken, H.Y.'nin kıyafet örnekleri adli tıbba sevk edildi.


DNA EŞLEŞTİ

Pazarcık Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sürerken, adli tıptan rapor geldi. Raporda, küçük kızın iç çamaşırlarından alınan örneklerin Mustafa Gökot'un DNA'sı ile eşleştiği belirtildi. Pazarcık'ta ağır ceza mahkemesi olmadığı için Gökot hakkında tutanak tutularak Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edildi.


54 YIL 9 AY HAPİS

Dosyayı inceleyen savcı, Mustafa Gökot hakkında '12 yaşından küçük çocuğa cinsel istismar', 'cebir, tehdit veya hile kullanarak kişi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından iddianame hazırlayarak 24 yıl hapis cezasından 54 yıl 9 ay hapis talep etti.


DAVA DEVAM EDECEK

İddianame, Kahramanmaraş 3. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. Dava önümüzdeki günlerde görülmeye başlanacak.