Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler

Hepimizin bildiği ve tanıdığı bazı ünlülerin yaptıkları hatalar, yaptıkları ile kariyerlerini mahveden ünlüler.. Detaylar yazımızda.

Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler
Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler

Yaptıklarıyla Tepki Çeken Ünlüler

Ünlü olduktan sonra yaptıkları hatalar ile kariyerlerini mahveden ünlüler de diyebiliriz toplumda tiksinti  uyandırıp sonra da televizyonda hiçbir iş alamayan ünlüler bu ünlüler aynı zamanda yakın zamana kadar ekranlarda izlediğimiz bu ünlüler arasında kadına şiddet gösteren de tecavüzü destekleyen de var ensest ilişki yaşayanlar da işte o ünlüler .

Kariyerini Mahveden Ünlüler

Deniz Çakır, Başörtülülere Saldırdı

Deniz Çakır Başörtülülere Saldırdı Deniz Çakır başörtülü oturduğu kafede  başörtülü kadınlara hakaret ettiği ve saldırdığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Deniz Çakır her ne kadar kendini savunmuş olsa da toplumda infial yarattı. 

 Anda Özmen,Yavru Muhalefet

Anda Özmen Yavru Muhalefet eski TRT spikeri Anda Özmen haber sunumu sırasında ana muhalefetten yavru muhalefete geçelim sözleri sonrası  MHP kanadında çok büyük tepkilere neden olmuştu Anda Özmen'in TRT kariyeri O günkü son yayın oldu.

Güner Ümit, Aleviler

Güner Ümit Aleviler Dönemin  en popüler sunucu ve şovmenlerinden olan Güner Ümit Türk televizyonlarının ilk yıllarında sunduğu yarışmalar ve yaptığı espirilerle Türkiye halkının kalbindeydi bir gün canlı yayında alevilerle ilgili yaptığı skandal açıklama onu tek kalemde bitirdi Güner Ümit O günden sonra hiç bir projede yer almadı.

Barbaros Şansal, Türkleri Kötüledi

Barbaros Şansal Kıbrıs Barbaros Şansal bir dönem birçok kişinin kıymet verdiğim moda tasarımcısı Kıbrıs'ta Türkiye ile ilgili söyledikleri çirkin sözleri Türk halkında çok büyük infial yarattı Türkiye'ye geldiği gün gözaltına alınan Barbaros Şansal serbest bırakılmış olsa da eski şanını kaybetti.

Ebubekir Öztürk, İzmir Marşı

Ebubekir Öztürk İzmir Marşı Türk halkı onu Kolpaçino filmindeki ganyotçu karakteriyle çok sevmişti İzmir Marşı'na yaptığı hakaret ile kariyerini noktaladı.

Füsun Demirel, Terör Örgütünü Övdü

Füsun Demirel Pkk açıklaması Verdiği röportajda PKK'yı ve hdp'yi Öven demeçleri çok büyük infaz yaratmış ve sonra  işinden kovulmuştu

Murat Başoğlu ,Ensest İlişki

Murat Başoğlu ile Ensest İlişki Yaşayan Yeğeni Burcu Başoğlu Murat Başoğlu'nun 1968 doğumlu Türk sunucu ve manken Murat Başoğlu'nun sabah şekerleri programından hatırlarsınız dönemin ünlü sunucusu yeğeni Burcu Başoğlu ile ensest ilişki yaşamış ve medyaya yansıyan görüntüler toplumda  büyük infial yaratmıştı bu görüntüler Murat Başoğlu'nun kariyerini bitirmişti. Rasim Ozan Kütahyalı, Boşnak S*ksosu Rasim Ozan Kütahyalı Boşnak Saksosu Rasim Ozan Kütahyalı Sabah gazetesi ve Beyaz TV'nin yorumcusu olarak bir dönem bu popüler isimlerin başında geliyordu, yazdıkları ve  söylemleri ile gündeme hep meşgul eden Rasim Ozan Kütahyalı bir gün programda  Boşnak Halkı  için sarfettiği sözler yenilir yutulur cinsten değildi Türkiye cezasını kesti Rasim Ozan Kütahyalı hem televizyondan hem gazeteden kovuldu Nagehan Alçı  ile evli olan Rasim Ozan Kütahyalı yaptığı çirkin açıklama sonrası bir süre sonra tekrar canlı yayınlara çıkmaya başladı, en son dönemde Ali Koç ile yaşadığı tartışma gündemi bir süre meşgul etmişti. Nihat Doğan Nihat Doğan Özgecan Aslan Tweet Aradan yıllar geçmiş olsa da eskisi kadar popüler  olmayan şarkıcı Nihat Doğan  tecavüz edilip öldürülen Özgecan Aslan  cinayetinden sonra attığı tweet ile  gündemde çok uzun süre kalmıştı her ne kadar attığı tweeti silmiş olsa ve Özgecan'ın ailesiyle pozlar vermiş olsada halk onu affetmedi.

Ahmet Kural, Kadına Şiddet

Ahmet Kural ve Sıla Yılın skandal olaylarından biri de Ahmet Kural ve Sıla arasında geçen dayak olay olmuştu iddiaya göre Ahmet Kural sevgilisi Sıla'nın Ziynet Sali ile görüşmesini istememiş bunun üzerine de tartışma çıkmıştı Ahmet Kural ve Sıla arasında geçen kavga daha sonra hukuki sürece taşınmıştı Ancak daha sonra Sıla'nın da bazı şeyleri farklı anlatması toplum tarafından infal yaratmıştı sonuç olarak hem Ahmet Kural hem Şarkıcı Sıla toplumun gözünden düştü.

Nur Yerlitaş, Şehitler için, ne yapayım dedi 

Nur Yerlitaş İnstagramda Şehitler için Ne yapayım dedi Birkaç sene öncesine kadar her gün televizyon ekranlarında gördüğümüz ünlülerin modacısı Nur Yerlitaş Türk halkının en zayıf damarına bastı Instagram üzerinde yayın yaparken masadakiler den birinin şehitlerimiz var demesi üzerine ne yapayım ya Şehitler mehitler demesi Türk halkı tarafından affedilmedi ve Nur Yerlitaş ekranlardan adeta silindi, 2020 yılında vefat eden ünlü modacı pişmanlığını dile getirmişti.

Arda Turan, Silahlı Kavga

Arda Turan Berkay'ın eşine asıldı ve Silahlı Kavgaya Karıştı Şarkıcı Berkay ve Arda Turan  arasında geçen silahlı kavga  gündemi haftalarca meşgul eden olayda Arda Turan'ın şarkıcı Berkay'ın karısına sarkıntılık ettiği iddia edilmiş ve kavga etmişti Sonuç olarak  Arda Turan futbolundan çok skandallarıyla gündeme gelerek gözlerden adeta düştü

Can Yaman, Arka odaya geçelim

Can Yaman arka odaya geçelim Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak  bir şey anlatır mısın diyen kadın hayranına verdiği arka odaya geçelim yanıtıyla tepki çekmişti. Ayrıca oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un dizilerine yaptığı yorumla eleştiri almıştı.

Sercan Yıldırım, Çapkınlık

Sercan Yıldırım Nisa Bölükbaşı Bursaspor'da genç yaşta şampiyonluk yaşayıp milli takıma yükselen ve Galatasaray'a transfer olan ve Survivor'da Nisa ile aşk yaşadığı iddia edilen Sercan Yıldırım aşk listesi de oldukça kabarık olan eski futbolcu geçmişte birçok ünlü isimle magazin dünyasında yer aldı kendisinden yaşça küçük olan Nisa ya aşk teklifi ettii, izleyiciler tarafından çok tepki topladı.

İlyas Salman, Din Dersine Karşı Çıktı

İlyas Salman  Din Dersine Karşı çıktı Din derslerinin okutulmasına karşı çıkan ve İslamiyet'e karşı cephe alan İlyas Salman duyarlı müslümanlar tarafından büyük tepki çekmişti. Ayrıca Bostancı Camii'nden çağırıp vaz verir misin deseler gidip komünist Manifesto'yu Arapça okurum diyerek tepki toplamıştı.