Yükselen burç nedir ? Yükselen burç nasıl hesaplanır ?

Herkesin bir yükselen burcu var mıdır? yükselen burcu nedir? Yükselen burcu nasıl hesaplanır ? Yükselen burcu ne anlama gelir ? Yükselen burcu nasıl bulunur ? Tüm cevapları sizin için derledik.

Yükselen burç nedir ? Yükselen burç nasıl hesaplanır ?
Yükselen burç nedir ? Yükselen burç nasıl hesaplanır ?

Yükselen burç nedir ? Yükselen burç nasıl hesaplanır ?

Bu yazımızda sizin için yükselen burç nedir, yükselen burç nasıl hesaplanır bu konuda bilmeniz gerekenleri derledik. Öncelikle cevaplamamız gereken bir soru var; herkesin yükselen burcu var mıdır? cevap "Evet" herkesin bir yükselen burcu vardır. Yükselen burcu ne demekdir ; Yükselen burcu Güneş Burcundan farklı olarak hesaplanır, Güneş Burcu nedir diyenler için, doğduğumuz günde güneşin elerlediği takım yıldızına göre adlandırılan burca Güneş Burcu denir, yani ben Akrep burcuyum, İkizler burcuyum gibi doğduğumuz ay ve günü baz alarak öğrendiğimiz burçlar aslında Güneş burcunuz oluyor. Şimdi herkesin Güneş Burcunu bildiğini farz ederek Yükselen Burcu hakkında detayları anlatmaya devam edebiliriz.

Yükselen Burcu Nasıl Hesaplanır ?

Yükselen burcu hesaplama güneş burcu hesaplamadan farklıdır, ay ve gün olarak herkes doğduğu zamanı  genel olarak bilir, ama Yükselen Burcu Hesaplama doğduğumuz saat baz alınarak yapıldığı için genelde bu konuda bir kafa karışıklığı olur.

Yükselen Burcu ile Güneş Burcu Arasındaki Farklar 

Yükselen Burcu Güneş burcunuzdan farklı olarak yukarıda da belirttiğimiz gibi hesaplamaları farklıdır. Yükselen Burcu bir çok özelliğinizi, bazı fiziksel özelliklerinizi, yeteneğinizi ve sağlığınız için yatkın olduğunuz bazı hastalıklarınızı simgeler. Yükselen Burcunuz şansınızın da aynasıdır. Yükselen burcu hangi koşullarda gelir elde edebileceğiniz hakkında bilmeniz gerekenleri ve taşıdığınız nitetikleri belirler.

Yükselen Burcu Önemli midir? Yükselen Burç Hakkında Bilmeniz gerekenler

Yazımıza son vermeden önce Yükselen Burcu Önemli midir? Sorusuna cevap vermek istiyorum çünkü Yükselen Burcu Güneş Burcunuzdan daha önemlidir. peki neden? 
Şöyle açıklayalım; Yükselen burcu taşıdığınız özellikleri ve yetenekleri belirlemekle kalmaz aynı zamanda sizin bir sosyal kimliğinizi oluşturur, ilk izlenimi ve bıraktığınız etkiyi belirleyen şey Yükselen Burcunuzdur.