Adanada 11 binanın yıkılmasıyla alakalı 15 kişi gözaltına alındı

Kahramanmaraşta meydana gelen depremlerden etkilenen Adanada 11 binanın yıkılmasıyla ilgili olarak 15 kişi gözaltına alındı. Muhtemel kasten yaralama ve öldürme iddiasıyla gözaltına alınan zanlılar, sağlık kontrolünün ardından emniyete götürüldü.

Adanada 11 binanın yıkılmasıyla alakalı 15 kişi gözaltına alındı


Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Adana'da 11 binanın yıkılmasıyla ilgili olarak 15 kişi gözaltına alındı. "Muhtemel kasten yaralama ve öldürme" iddiasıyla gözaltına alınan zanlılar, sağlık kontrolünün ardından emniyete götürüldü.

GÖZALTILAR DEVAM EDİYOR

adanada-11-binanin-yikilmasiyla-alakali-15-kisi-gozaltina-alindi

Adana'da Kahramanmaraş merkezli depremlerde 11 binanın çökmesiyle ilgili olarak 15 kişi gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri, depremlerde kentte inşa edilen 11 binanın çökmesi nedeniyle aralarında inşaat mühendisleri, müteahhitler, statikten sorumlu teknisyenler ve kooperatif yöneticilerinin de bulunduğu 15 zanlıyı yakaladı.


SAĞLIK KONTROLÜ SONRASI EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜLER

adanada-11-binanin-yikilmasiyla-alakali-15-kisi-gozaltina-alindi

"Muhtemel kasten yaralama ve öldürme" iddiasıyla gözaltına alınan zanlılar, sağlık kontrolü yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar daha sonra polis merkezine götürüldüler.