Aynı gün 1 saat arayla Baba ve Oğlu vefat etti!

Samsunun Salıpazarı ilçesinde aynı gün içinde Baba ve Oğlu vefat etti. Bir gün içinde iki yangın! Dualar içinde defnedildiler.

Aynı gün 1 saat arayla Baba ve Oğlu vefat etti!


Samsun'un Salıpazarı ilçesinde aynı gün içinde Baba ve Oğlu vefat etti. Bir gün içinde iki yangın! Dualar içinde defnedildiler.

AYNI GÜNDE 2 VEFAT!Samsun'un Salipazarı ilçesinde yolda yürürken kalp krizi geçiren Hüseyin Akman (62) hayatını kaybetti. Evde dengesini kaybederek oğlunun ölümünden habersiz kalan baba Hüseyin Akman (94) da beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti. 1 saat arayla hayatını kaybeden baba ve oğul, ilçede toprağa verildi.


YÜRÜRKEN KALP KRİZİSamsun'un Salipazarı ilçesine bağlı Esatçifliği Mahallesi'nde oturan Hüseyin Akman, kontrol için gittiği hastaneden yürüyerek evine dönerken yere düştü. Çevredekiler tarafından hastaneye kaldırılan ve kalp krizi geçirdiği anlaşılan Hüseyin Akman, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.


BEYİN KANAMASI

Acı haberi alan aile bireyleri, Hüseyin Akman'ın ölümünden 1 saat sonra hastaneye gelirken, oğlunun ölümünden habersiz olan aynı isimli baba Hüseyin Akman, yolda giderken dengesini kaybederek yere düştü. evde tuvalete giden Dayısını yerde hareketsiz bulan yeğeni, durumu sağlık ekibine bildirdi. Habere gelen sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde Akman'ın beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdiği belirlendi.

1 saat arayla hayatını kaybeden baba ve oğul, dualarla ilçede defnedildi.