Galatasaray Okan Buruk ile prensipte anlaştı.

Galatasaray Okan Buruk ile prensipte anlaştı .Pazartesi veya Salı günü Galasatasaray resmi sitesi ile kamuoyuna duyuracağı bilgisi sosyal medyada paylaşılıyor. Haberin detalayları sayfamızda.

Galatasaray Okan Buruk ile prensipte anlaştı.
Galatasaray Okan Buruk ile prensipte anlaştı.

Galatasaray Okan Buruk ile  prensipte anlaştı 

Galatarasay Başkanı seçilen Sn:Dursun Özbek Teknik direktör için hızlı arayışlara başladı.Bunun akabeninde yabancı hocalar ile de görüşen Dursun Özbek maliyetlerinin yüksek olduğu yabancı hocalardan vazgeçip Galatasaray'da bir dönem top koşturan başarılı futbolcu bir döneme damgasını vuran Galatasaraylı taraftarlar tarafından sevilen şimdilerde futbol zamanında olduğu gibi antrenör'lük koltuğuna oturan Okan Buruk,  Başakşehir takımı ile güzel bir sezon geçirmişti. Başarılı antrenör son gelen bilgilere göre Galatasaray ile prensipte anlaştı. Galatasaray Okan Buruk ile  prensipte anlaştı 

Galatasaray ve Okan Buruk Geçmişi

Futbolculuktan Antrenörlüğe 

1991 yılından 2001 yılına kadar Galatasaray formasıyla orta sağa pozisyonunda top koşturan eski futbolcu 189 maçta 32 gol skoru ile takımına katkı sağlamıştır. Futbolu bıraktıktan sonra antrenörlük serüvenine başlayan eski futbolcu Okan Buruk antrenörlük koltuğuna Gaziantepspor ile 2014-2015 sezonunda ilk antrenörlük koltuğuna oturdu. Geçen sene İstanbul Başakşehirspor FK ile anlaşan ve başarılı bir sezon geçiren Okan Buruk Galatasaray yönetimi ile prensipte anlaşma sağladı. Galatasaray başkanı Dursun Özbek yerli antrenör konusunda ısrarcı bir tavırla Okan Buruk ile çalışmak istediği biliniyordu. Galatasaray  Okan Buruk ile  prensipte anlaştı 

Okan Buruk Galatasaray ile Anlaştı

Galatasaray yönetimi başarılı antrenör Okan Buruk'a teklif götürdüğünde, 'boş kağıda bile imza atarım' diyerek Galatasaray yönetimine olumlu sinyaller vererek, Galatasaray ile anlaşmak için ne kadar istekli olduğunu belli etti. 

Okan Buruk Galatasaray'da 

Yapılan görüşemelere göre Galatasaray Okan Buruk ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak. Yardımcı antrenörler ile ilgili görüşmeler hala devam ediyor öne çıkan isimlerden birisi de Tuğberk Tanrıvermiş olduğu iddaalar arasında.