İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Ankarada Açıklamalarda bulundu

İYİ Parti Başkanı Meral Akşener, başkent Ankarada açıklamalarda bulundu. Akşener, 15 Mayıstan itibaren haklarınızı suiistimal edenlerin, paranızı çalanların hesabı sorulacak. Hepsinden hukuk ve yargı önünde hesap sorulacak.

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Ankarada Açıklamalarda bulundu
İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Ankarada Açıklamalarda bulundu


İYİ Parti Başkanı Meral Akşener, başkent Ankara'da açıklamalarda bulundu.

MERAL AKŞENER'DEN AÇIKLAMA

iyi-parti-lideri-meral-aksener-ankarada-aciklamalarda-bulundu

İYİ Parti Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan "İstasyon Caddesi Alternatif Bulvar ve Altyapı Projesi" ile "Etimesgut, Sincan Projeleri"nin açılış törenine katıldı.


"13. CUMHURBAŞKANI KILIÇDAROĞLU OLACAK"

Akşener, Millet İttifakı'nın 15 Mayıs'ta iktidara geleceğini belirterek, "İYİ Parti bu ülkenin sigortasıdır. 13'üncü cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacak. hepimizin kefil olduğu dürüstlük ve namus.Hakkınızı suistimal edip paranızı çalanlar hesap verecektir.Hepsi hukuk ve yargı önünde hesap verecektir.Siyasetçi parmağını uzatıp 'Bunu yargıla' demeyecek. ' Cumhurbaşkanı çıkıp 'Ey Meral Akşener, bugünler senin için daha güzel günler' diyemeyecek ama yargıyı özgür ve korkusuz yapan da o ki hırsız hırsızın sırtında. Hukukun üstünlüğünü tam anlamıyla uygulayan odur.”

Seçimlerde seçmeni sandığa gitmeye çağıran Akşener, "14 Mayıs'ta her kardeşim bir kardeşini sandığa götürecek ve sandık korunacak. 14 Mayıs akşamı tabii ki Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı saygıyla uğurlayacağız ve Sayın Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanlığı'nda alkışlayacağız."


BAŞKAN MANSUR YAVAŞ'DA KONUŞMA YAPTI

iyi-parti-lideri-meral-aksener-ankarada-aciklamalarda-bulundu

ABB Başkanı Mansur Yavaş da törende bir konuşma yaptı. Açılışını yaptıkları İstasyon Caddesi'nin uzun süredir ihmal edilen bir proje olduğunu söyleyen Yavaş, "Bakanlar ve başbakanlar yıllarca bu projenin sözünü verdiler; "Temellerini atacağımız 13 proje için bir araya geldik. . Bu çalışmaların toplam maliyeti 1 milyar liraya ulaşacak ama biz ulaşacağız. Halkın gerçek ihtiyaçları için para harcarsanız her yerde karşılayabilirsiniz” dedi.

iyi-parti-lideri-meral-aksener-ankarada-aciklamalarda-bulundu

Türkiye'de herkesin ortak sorununun geçim sıkıntısı olduğunu belirten Yavaş, "Hem demokratik gelişmeyi sağlamak hem de yeni bir anlayış getirmek için ortaya çıkan 6'lı masa temiz bir sayfa açmak istiyor. Bu temiz sayfa zaman zaman bozulsun, biri de Kandil.Kandil sürekli 6'lı masayı zora sokacak açıklamalar yapıyor ve kirletmeye çalışıyor.Açıkça söylüyorum: Kandil'i de yıkacağız, biz de karşıyız. Bölücülükten söz ediliyorsa HÜDA-PAR'ın programını okuyun. Onlarla seçime nasıl gidiyorlar, önce ona cevap versinler" dedi.