Elazığda arama ve kurtarma çalışmaları tamamlandı! Son kişinin cansız bedini bulundu

Kahramanmaraşta meydana gelen 7.6 büyüklüğündeki ikinci depremin ardından Elazığda bir bina çöktü. Tamamlanan çalışmanın ardından bir polis memuru ve bir kişinin cansız bedenine ulaşıldı.

Elazığda arama ve kurtarma çalışmaları tamamlandı! Son kişinin cansız bedini bulundu


Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.6 büyüklüğündeki ikinci depremin ardından Elazığ'da bir bina çöktü. Tamamlanan çalışmanın ardından bir polis memuru ve bir kişinin cansız bedenine ulaşıldı.

ELAZIĞ'DA ARAMALAR BİTTİ

elazigda-arama-ve-kurtarma-calismalari-tamamlandi-son-kisinin-cansiz-bedini-bulundu

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi'nden alınan bilgiye göre, saat 04.17 sıralarında Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Çok sayıda artçı sarsıntının ardından Elbistan merkezli 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Bu depremde Elazığ merkeze bağlı Akpınar Mahallesi'nde bir bina çöktü. Enkaz altında biri polis olmak üzere 2 kişinin kaldığı öğrenildi. Enkaz üzerinde arama kurtarma çalışmaları karanlığa rağmen aralıksız devam etti.


2 AY SONRA EMEKLİ OLACAKTI

15 saat sonra ilk olarak polis memuru Halil Baydoğan'ın (52) cansız bedeni bulundu. Ardından 2 çocuk babası Ali Sara'nın (65) cansız bedeni bulundu. Öte yandan şehit polis memuru Baydoğan'ın 2 ay sonra emekli olacağı öğrenildi.