Pariste tatilde olan Hande Erçelden yeni kareler

Bir süredir ekranlardan uzak olan aktör Hande Erçel, hem kişisel hayatıyla hem de sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettiriyor. Son olarak ablası Gamze Erçel ile Fransanın başkenti Parise giden Hande Erçel, tatil pozlarını sevenleriyle paylaştı.

Pariste tatilde olan Hande Erçelden yeni kareler
Pariste tatilde olan Hande Erçelden yeni kareler
Pariste tatilde olan Hande Erçelden yeni kareler
Pariste tatilde olan Hande Erçelden yeni kareler
Pariste tatilde olan Hande Erçelden yeni kareler

Bir süre ekranlara ara veren oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde ablası Gamze Erçel ile Paris'e gitmişti.

Ünlü oyuncu, tatil pozlarını takipçileriyle paylaştı. Erçel'in fotoğraflarını binlerce seveni beğendi ve yorum yağdırdı. Ünlü oyuncu son olarak 'Sen Çal Kapımı' adlı dizide rol almıştı. Hande Erçel, güzelliğiyle olduğu kadar özel hayatıyla da dikkat çeken isimlerden biri. 24 Kasım tarihinde 29. yaşına giren ünlü oyuncu, vaktinin çoğunu ailesiyle geçiriyor. Son olarak ablası Gamze Erçel ile tatile çıkan Erçel, tatil için Fransa'nın başkenti Paris'i seçti. Hande Erçel, Sosyal Medya hesabında paylaştığı pozlara siyah kalp ve kruvasan emojisiyle birlikte "Ablam bütün tatil ghosttu (hayaletti)" açıklamasını düştü.

Ünlü oyuncunun şu günlerde Instagram'da takipçi sayısı 30 milyona yakın.

Hande Erçel'in peş peşe yayınladığı gönderilere binlerce beğeni ve yorum yağdı. Öte yandan Hande Erçel, geçtiğimiz aylarda eski aşkı Kerem Bürsin ile yeniden bir araya geldiği iddialarıyla gündem olmuştu. Buna karşın barıştıklarını net bir şekilde reddeden güzel oyuncu, bundan birkaç gün sonra Hakan Sabancı'yla anılmıştı.

TWİTTER TEPKİSİ DİKKAT ÇEKTİ.

Hande Erçel'in attığı tweet Hakkındaki haberlere daha fazla sessiz kalamayan ve isyan eden Erçel, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaparak "Her sabah başka bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin" dedi. Ve şimdilerde ekranlara ara vererek ailesiyle vakit geçirirken özellikle özel hayatı konusunda çıkan haberlere oldukça tepkili. Sevenlerini ise Sosyal Medyayı güncel kullanarak bir yandan habersiz bırakmıyor.


Hande Erçel Hangi Dizilerde Oynamıştır?


Balıkesir, Bandırma‘da dünyaya gelen ve İstanbul'a gelerek oyunculuk hayallerine ilk adımı atan Erçel'in oyunculuğa Tatar Ramazan ile başladı. 2014 yılında “Çılgın Dershane Üniversitede” adlı diziyle devam etti. Yine 2014 yılında “Hayat Ağacı” adlı dizide de (Selin Karahanlı) karakterini canlandırırken İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Özge Özberk, Kenan Bal ile beraber oynadı. Hande Erçel, 2015 yılında “Güneşin Kızları” adlı dizide 'Selin Yılmaz' karakterini canlandırdı. Şöhreti asıl bu rolüyle yakalayan oyuncu, daha sonra "Aşk Laftan Anlamaz", "Siyah İnci", "Halka", "Azize", "Sen Çal Kapımı" gibi yapımlarda başrol aldı.