KARA TAHTA DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜ TRT EKRANLARINDA YAYINLANDI!

TRT’nin yeni dizisi “Kara Tahta” ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Bir anne ve kızının hikayesinin işleneceği dizinin konusu merak ediliyordu. Kara Tahta, geçmişte yarım kalmış olan Atlas ve Irmakın aşk hikayesinin anlatıldığı bir dizi olacak ve detayları merak uyandırıyor.

KARA TAHTA DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜ TRT EKRANLARINDA YAYINLANDI!
KARA TAHTA DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜ TRT EKRANLARINDA YAYINLANDI!
KARA TAHTA DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜ TRT EKRANLARINDA YAYINLANDI!

Kara Tahta Dizisinin İlk Çekimlerine Sapanca Kartepe'de Başlanmıştı

Çekimleri Sapanca Kartepe'de başlayan Kara Tahta dizisinin çekimleri, Edirne'de, tarihi ve kültürel alanlarının yanı sıra 165 yıllık tarihi Edirne Lisesinde gerçekleştirilecek olan çekimlerle devam edecek.

Üs Yapım'dan Bir Aşk Hikayesi

Benim Adım Melek, Elimi Bırakma, İkimizin Sırrı gibi projelerde imzası olan Üs Yapım'ın güçlü oyuncu kadrosuna sahip yeni dizisi Kara Tahta projesi dram türünde bir dizi olarak; geçmişte yarım kalmış olan Atlas ve Irmak’ın aşk hikayesini anlatacak. Lise zamanında sürekli zorbalığa uğrayan Atlas, yıllar sonra matematik öğretmeni olacaktır ve kendi okuduğu okula atanacaktır. Atlas eski aşkı Irmak’la yüzleşmek zorunda kalır.


Kara Tahta'nın Oyuncu Kadrosu Dikkat Çekiyor

İlk bölümüyle TRT'de yayınlanan Kara Tahta dizisinin oyuncu kadrosu ise şöyle; Miray Daner, Furkan Andıç, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıdar.


Kara Tahta Hangi Günlerde Yayınlanacak? 

İlk bölümü 30 Mart'ta yayınlanan dizinin, 2. bölüm fragmanı ise bölümün hemen ardından yayınlandı. Kara Tahta dizisi, çarşamba akşamları TRT' de ekrana gelecek. 
  • Kara Tahta'nın Yayınlanan İlk Bölümünden Dikkat Çeken Bazı Replikler İse Şöyle;
  • ''Unutma evlat, bir öğretmen sadece tahtaya bir şeyler yazacağı zaman öğrencilerine sırtını dönebilir'' 
  • "Kalanın saati durur, gideninki başka işler." 
  • “Hangisi daha geç bir vakit? Benim gelişim mi, senin gelişin mi?” 
  • “Aslında sözünü tutup bekleyen kadın, unutup giden hep erkektir…”