Süslü Korkuluk Dizisi Yaşanan Değişimlerle Nihayet Sete Çıktı!

TV8de yayınlanması beklenen yeni dizi Süslü Korkuluk dizisinde partner ve kanal değişimi yaşandı. Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiçin yer aldığı dizinin kadrosu ise dikkat çekici!

Süslü Korkuluk Dizisi Yaşanan Değişimlerle Nihayet Sete Çıktı!
Süslü Korkuluk Dizisi Yaşanan Değişimlerle Nihayet Sete Çıktı!

Süslü Korkuluk hangi kanalda yayınlanacak? 

Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı yayınlanan Süslü Korkuluk dizisi kanalla çıkan anlaşmazlık sonrası, dijital platform Netflix'e satılmıştı.  Senaristleri şu an, yaşanan aksiliklerden önce ulusal kanal için yazılan bölüm senaryolarını Netflix’e uyarlıyor. Sete çıkan dizinin nihayetinde çekimleri Kırklareli'de başladı ve Netflix'te yayınlanacak.    

Süslü Korkuluk konusu ne?

Süslü Korkuluk dizisinde Çağatay Ulusoy, gelinlik dikimi de yapan Peyami isimli bir moda tasarımcıyı canlandıracak. Gelinlik diktiği bir kadına olan aşkı konu alınacak. Süslü Korkuluk'un 'kötü adamı' Dimitri için Salih Bademci'yle anlaşıldı.   

Süslü Korkuluk oyuncu kadrosunda kimler var?  

  Dizide Ulusoy'un partneri önce Alina Boz denilmişti ancak daha sonra Esra Bilgiç ile anlaşıldı. TV8'in yeni dizisi olarak başlayan ancak kanal değişimi yaşayan Süslü Korkuluk dizisinin başrolünde Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç yer alacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturacak.   Dizinin Oyuncu kadrosu şu şekilde; Çağatay Ulusoy, Esra Bilgiç, Salih Bademci ve Olgun Şimşek.   Dizide Çağatay Ulusoy, Peyami adlı bir moda tasarımcısını canlandıracak. Esra Bilgiç ise Esvet adında bir karaktere hayat verecek. Son olarak dizinin kötü karakteri Dimitri'yi, birçok projede kendisine hayran bırakan Salih Bademci canlandıracak.  Dizide ayrıca usta oyuncu Olgun Şimşek, Peyami’nin babasına, ayrıca Engin Şenkan'da Peyami'nin dedesine hayat verecek.