Türk Hava Yolları deprem bölgelerinde İstanbula yapılacak uçuşlar bilet fiyatı 13 Şubata kadar 100 TL olarak sabitledi

Türk Hava Yolları (THY), deprem bölgesindeki çalışmaları desteklemek amacıyla Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığdan İstanbula giden tüm seferlerinde 13 Şubata kadar vergiler dahil 100 TLlik bilet fiyatını sabitlediğini duyurdu.

Türk Hava Yolları deprem bölgelerinde İstanbula yapılacak uçuşlar bilet fiyatı 13 Şubata kadar 100 TL olarak sabitledi


Türk Hava Yolları (THY), deprem bölgesindeki çalışmaları desteklemek amacıyla Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ'dan İstanbul'a giden tüm seferlerinde 13 Şubat'a kadar vergiler dahil 100 TL'lik bilet fiyatını sabitlediğini duyurdu.

BİLETLER SABİT FİYAT OLDU

turk-hava-yollari-deprem-bolgelerinde-istanbula-yapilacak-ucuslar-bilet-fiyati-13-subata-kadar-100-tl-olarak-sabitledi

THY Danışmanı Yahya Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, deprem bölgelerine insani yardım malzemeleri ve arama kurtarma ekiplerinin ulaştırılması için AFAD koordinasyonunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

THY'nin 9'u kargo uçağı olmak üzere 47 sefer gerçekleştirdiğini belirten Üstün, şu bilgileri paylaştı:

"Bu kapsamda giden insani yardım uçaklarımızın dönüş seferlerini vatandaşlarımızın kullanımına açıyoruz. Yolcu düzenini sağlamak adına bu seferler için rezervasyonunuzu mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Hem bu seferler hem de bizim Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ'dan İstanbul'a uçuşlar 13 Şubat'a kadar tüm uçuşlarımızı vergiler dahil 100 TL olarak sabitliyoruz.