Cumhurbaşkanı Erdoğan Sabah saatlerinde deprem bölgesinde olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilde meydana gelen deprem sonrası arama kurtarma çalışmalarına destek için Adıyaman Afet Koordinasyon Merkezinde (Adıyaman Valiliği) bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlunu telefonla aradı. Erdoğan, depremde hayatını kaybeden AK Parti Adıyaman Milletvekili Taşın ağabeyi Ahmet Taş ile Karaismailoğlu aracılığıyla görüştü. Bölgeyi ziyaret edeceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cenaze namazına katılacak tüm aileye ve tüm kardeşlerime selam ve sevgilerimi sunuyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sabah saatlerinde deprem bölgesinde olacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sabah saatlerinde deprem bölgesinde olacak


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilde meydana gelen deprem sonrası arama kurtarma çalışmalarına destek için Adıyaman Afet Koordinasyon Merkezi'nde (Adıyaman Valiliği) bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu telefonla aradı. Erdoğan, depremde hayatını kaybeden AK Parti Adıyaman Milletvekili Taş'ın ağabeyi Ahmet Taş ile Karaismailoğlu aracılığıyla görüştü.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AÇIKLAMALAR

cumhurbaskani-erdogan-sabah-saatlerinde-deprem-bolesinde-olacak

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Adıyaman'da meydana gelen depremin enkazında hayatını kaybeden AK Parti Adıyaman Milletvekili Taş'ın ailesini telefonla arayarak taziyelerini iletti. Görüşmede Erdoğan, bu sabah deprem bölgesini ziyaret edeceğini belirterek, "Ben de bölgeyi ziyaret edip Adıyaman'a uğrayacağım inşallah. Rabbim yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilde meydana gelen deprem sonrası arama kurtarma çalışmalarına destek için Adıyaman Afet Koordinasyon Merkezi'nde (Adıyaman Valiliği) bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile telefon görüşmesi yaptı. Erdoğan, depremde hayatını kaybeden AK Parti Adıyaman Milletvekili Taş'ın ağabeyi Ahmet Taş ile Karaismailoğlu aracılığıyla görüştü.

"BÖLGEYİ DOLAŞACAĞIM"

cumhurbaskani-erdogan-sabah-saatlerinde-deprem-bolesinde-olacak

Taş ailesine taziyelerini ileten Erdoğan, "Allah sabır versin. Rabbim Yakup abimizi de şehitler arasına katar inşallah. Tabi hanım da aynı şekilde şehitlik şerbetini içti. Tüm Taş ailesine en içten selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum. Bölgeyi, Adıyaman'ı dolaşacağım." Umarım ben de uğrarım. Rabbim yar ve yardımcımız olsun." dedi.