72 saat sonra umut! Enkazın altından sağ kurtuldu

Kahramanmaraşta meydana gelen depremin dördüncü gününe yaklaşırken yürekleri ısıtan haberler de gelmeye devam ediyor. Hatayda enkaz altında kalan 55 yaşındaki adam, hastaneye kaldırılarak sağlıklı bir şekilde tedavi altına alındı.

72 saat sonra umut! Enkazın altından sağ kurtuldu


Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin dördüncü gününe yaklaşırken yürekleri ısıtan haberler de gelmeye devam ediyor. Hatay'da enkaz altında kalan 55 yaşındaki adam, hastaneye kaldırılarak sağlıklı bir şekilde tedavi altına alındı.

UMUT DOLU SESLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve birçok ilde büyük hasara yol açan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin dördüncü gününde hız kesmeden devam ediyor. Depremin üzerinden 72 saat geçmesine rağmen göçüğün altından umutlu sesler gelmeye devam ediyor.

Depremin ardından arama kurtarma çalışmaları için Hatay'a gelen Antalya Alanya AFAD ekipleri, kentte yıkılan bir binadan ses gelmesi üzerine çalışma başlattı.

Saatler süren çalışmanın ardından 55 yaşındaki bir adam enkazdan 72 saat sonra kurtarıldı.

Sağlık ekiplerine teslim edilen depremzede ambulansla hastaneye kaldırıldı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.