Başkan Ekrem İmamoğlu açıklamalarda bulundu

Başkan İmamoğlu: Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Akşenerin lokomotif olması gerektiği inancıyla onlara nasıl katkı sağlayabiliriz anlayışıyla bir araya geldik. Doğru bir oluşumdu. Her şey çok güzel olacak. dedi.

Başkan Ekrem İmamoğlu açıklamalarda bulundu
Başkan Ekrem İmamoğlu açıklamalarda bulundu


Başkan İmamoğlu: "Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Akşener'in lokomotif olması gerektiği inancıyla onlara nasıl katkı sağlayabiliriz anlayışıyla bir araya geldik."

EKREM İMAMOĞLUNDAN AÇIKLAMALAR

baskan-ekrem-imamoglu-aciklamalarda-bulundu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Tek duygum 14 Mayıs'ta seçimi kazanacak kişilerden biri olmak. Bu sürecin en çalışkan askeri ben olacağım, göreceksiniz" dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimler ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı hakkında gazetecilerin sorularını yanıtladı.


2 BAŞKANIN HATAY'DA BULUNUCAĞINI BİLDİRDİ

baskan-ekrem-imamoglu-aciklamalarda-bulundu

İmamoğlu, Cuma günü İYİ Parti Başkanı Meral Akşener'in, Salı günü ise CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da incelemelerde bulunacağını söyledi.


"13. CUMHURBAŞKANI"

İmamoğlu, "Sürecin olgunlaşmasında büyük katkısı olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i Hatay ziyaretinde ağırlayacağız. Salı günü 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu Hatay'da ağırlamayı planlıyoruz. " söz konusu.


CUMHURBAŞKANI YARDIMCILIĞI

baskan-ekrem-imamoglu-aciklamalarda-bulundu

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleriyle ilgili konuşan Ekrem İmamoğlu, "Artık sahayı ve memleketi konuşacağız. İstanbul büyük bir merkez. Bunu sahada paylaşacağız. Mansur Yavaş Bey de ben de benim. arkadaşım Sayın Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı olması için Altılı Masa'ya.Süreci başlattık.Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı bir gelecek olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

İmamoğlu sözlerine şöyle devam etti:

baskan-ekrem-imamoglu-aciklamalarda-bulundu

"Görev tanımı, bu tür süreçler hakkında hiçbir duygum yok. Tek duygum 14 Mayıs'ta seçimi kazanacak kişilerden biri olmak. Bu sürecin en çalışkan askeri ben olacağım, göreceksiniz. , biz başkan adayımız çalışıyoruz. Geleceği bunları koordine edecek şekilde tasarlıyoruz."

Ekrem İmamoğlu, “Mesele ne olursa olsun en doğru şekilde bütünleşerek yola devam etmektir. lokomotif olmaları lazım. Doğru bir oluşumdu. Her şey çok güzel olacak."