Huawei P50 Pro satışa çıktı

HUAWEI P50 Pro, P Serisi’nin fotoğraf alanındaki karakteristik mükemmelliğini devralarak HUAWEInin şuana kadar piyasada var olan en gelişmiş fotoğrafçılığa mahsus akıllı telefonu oldu. Bu güçlü cihaz, her mobil fotoğraf tutkununun profesyonel kalite ve düzeyde fotoğraf çekmesini, gerçekliğin tüm renklerini ve detaylarını yakalamasını vesile olacak. Standart bir akıllı telefon kamerası ile yetinmeyen, güzel anlar yaratma ve yakalama ihtiyacı hissedenlere mahsus bir akıllı telefon.

Huawei P50 Pro satışa çıktı
Huawei P50 Pro satışa çıktı

Huawei Amiral Gemisi P50'yi Satışa Sundu

Huawei her zaman üst düzey görüntü kalitesi ve kamera teknolojisi arayışına kendini adadı. HUAWEI P50 Pro, RGB monokrom kamera, kamera ve çok spektrumlı bir sensöre sahip harika ve Çift Matrisli Kamera sisteminde Ana Kamera Matrisini Barındıran bu sistemi insanlara sunuyor. True-Chroma Shot sayesinde yeni bir Süper Renk Süzgeç sistemini barındıran XD Fusion Pro, True-Chroma Görüntü Motoru ve HUAWEI P50 Pro ile oluşturulan Süper HDR teknolojisiyle çekilen fotoğraflar, gerçeğe en yakın görüntüyü yakalamak için düşük yetersiz ışıkta bile ayrıntı ve renklerle dolu. Uzaktaki nesneleri çekmek bile sorun olmayacak. HUAWEI P50 Pro, 100x'e kadar zoom özelliğine sahip periskop zoom lensi, ultra geniş açılı lens ve sabitleme teknolojisi ile kuşandırılarak cihazı elinizde tutarken uzak mesafedeki küçük nesnelerin ve/veya nesnelerin sabit, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını kolayca yakalayabilmenize olanak tanıyor. HUAWEI P50 Pro, optik farklılıkları düzelten ve görüntülerdeki detayları geri getiren HUAWEI XD Optics'i de bu teknolojisinde destekliyor.

Huawei P50 özellikleri

Konu tasarım olduğunda HUAWEI P50 Pro

Amiral gemisi performansı ve kullanıcı deneyimi HUAWEI P Serisi, yalnızca kamera özelliği ile değil, dizayn ve performans açısından da her zaman en iyi özellikleri sundu. HUAWEI P50 Pro, daha geniş ve yüksek bir ekran ve 4360mAh pil, 66W kablolu ve 55W kablosuz HUAWEI SuperCharge ile beraber gelmesine karşın daha hafif ve daha ince dururken, tek el ile kavranacak şekilde tasarlandı. HUAWEI P50 Pro, P3 renk skalasını ve doğru ve gerçeğe çok yakın renk gösterimi için 1,07 milyara kadar rengi destekleyen 3D kavisli bir cam ekrana sahip. Saniyede 120Hz'e kadar yenileme hızı ve 300Hz dokunmatik örnekleme hızı ile hem video eğlencesi hem de oyun için görsel deneyim açısından akıcı ve duyarlı bir deneyim sunuyor. Ayrıca P50 Pro, ister oyun oynayın isterseniz video izleyin, Çift Stereo Hoparlörlerler sayesinde kendinizi kaptırmanızı sağlayacak.

Huawei P50 Detayları

Akıllı telefona değişik, zarif bir görünüm veren ve profesyonel düzeyde çekim deneyimi yaratan şaşırtıcı niteliğindeki Çift Matrisli Kamera Tasarımını kullanıyor. Öyleki HUAWEI P50 Pro, toz ve suya karşın dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip. Siyah ve Altın renk seçenekleri olan Huawei P50 Pro, yanında FreeBuds Pro kablosuz bluetooth kulaklık hediyesi ile birlikte 18.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Telefonu satin alanlar aynı zamanda 6 aylık ekran değişim garantisi, yüzde 50 indirimli ekstra 1 yıl garanti ve 1 yıllık BluTV üyeliği ile AppGallery kupon fırsatı sunuyor.

Huawei P50, P50 PRO Fiyatları

Huawei P50 PRO  256GB  18.999,00 TL fiyat bandında satışa çıkmıştır.