Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları

Astroloji Bu Hafta Ne Diyor? Burçlarınıza Bu Hafta Baktınız Mı? Astroloji Burç Yorumları 2023 Haftalık Burç Yorumları Bütün Detaylar Haberimizde...

Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları
Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları
Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları
Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları
Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları
Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları
Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları
Astroloji Burç Yorumları 2023 - Haftalık Burç Yorumları

BÜTÜN HAFTANIN BURÇ YORUMLARI

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Pazartesi günü Kova burcundaki Venüs Mars'ı İkizler burcunda üçgen açı yaptığında haftaya derin sohbetler yaparak başlayın. İster arkadaşlarınızla sohbet ediyor, ister insanları kazanıyor olun, çok güçlü hisleriniz ve onları destekleyecek çok fazla güveniniz olacak. Uzun bir gerileme mevsiminin ardından, Perşembe günü Mars iletişim bölgenizde ilerlediğinde nihayet dili bağlı olmaktan kurtuldunuz. Artık nihayet kelimeleri bulabildiğinize göre, fikirler konusunda tutkulu olmak, heyecan verici projeler üzerinde çalışmak ve herkese gerçekten nasıl hissettiğinizi anlatmak için harika bir zaman. Cuma gününe girdiğinde flört oyununa geri dönmek için de harika bir zaman. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, tanıştığınız herkes üzerinde harika bir ilk izlenim bırakabileceksiniz. Sana takıntılı bazı talipler bulabilirken, kendini ilk sıraya koymayı unutma.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Uzun bir gerilemenin ardından, Perşembe günü Mars doğrudan değer bölgenize geçtiğinde banka hesabınızı halletmeye hazırsınız. Uzun bir çöküşün ardından, para kazanmanın, yatırım fırsatları bulmanın ve net değerinizi arttırmanın yollarını aramak için harika bir zaman. Ancak hesaplarınızı dengelerken, Cuma gününe girerken mahremiyet alanınıza girdiğinde aşk hayatınız çok dengesiz olabilir. Gizli ilişkiler şu anda çok tutkulu olabilir. Aşkı gizli tutmak iyi olsa da yasak bir ilişki, değerinden daha fazla sorun olabilir. Ve Cumartesi günü Kova burcundaki Venüs Boğa burcundaki Uranüs ile kare açı yaptığı için bu hiç de kolay olmuyor. Bu, ekip çalışması için harika bir gün değil çünkü can sıkıcı iş arkadaşlarınız işinize karışabilir ve işinizi yapmanıza engel olabilir. Kaosun ortasında huzuru bulmaya çalışın.

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Haftanın başında Pazartesi günü Kova burcundaki Venüs Mars'ı burcunuzda üçgen açı yaptığında aşk mesafe kat eder. Bu yön, aranızdaki kilometreler ne olursa olsun, herhangi bir ilişkiyi yürütmeye kararlı olmanızı sağlar. Bu, sevdiğiniz kişiyle çıkmak, bağlantılar kurmak veya düşüncelerinizi paylaşmak için harika bir gün. Vay, İkizler! Uzun bir gerileme mevsimi oldu ama savaşçı Mars nihayet Perşembe günü ilerliyor ve siz rahat bir nefes alıyorsunuz. Artık işler ilerlediğine göre, aradığınız yeni fırsatları başlatmak için enerjiniz var. En iyi ayağınızı şevkle öne çıkarın. Cuma günü sosyal bölgenize girdiğiniz de, beklenmedik romantik anlar için de harika bir zaman. Önümüzdeki dört hafta boyunca, bir arkadaşa aşık olma veya sosyal çevrenizde romantizm bulma olasılığınız çok yüksek. Birlikte bağlar kurduğunuzda arkadaşlıklar derinleşir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Şeytanlarınızdan bir süre kaçtıktan sonra, Perşembe günü Mars doğrudan şifa bölgenize geçtiğinde büyük duygularla yüzleşmek üzeresiniz. Bir inkar döneminden sonra, bilinçaltınızın derinliklerine inme ve duygusal yaralarınızla baş başa kalma zamanı. Değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabul edin ve yolunuza devam edin. Bununla birlikte, hayatınızın çoğunu gizli tutarken, Cuma günü herkese açık imaj alanınıza girdiğiniz de, ilişki durumunuz herkese açık bir güncelleme alabilir. İster aşkınızı resmileştirin, ister yeni bir iş unvanı alın, hedeflerinize bağlı kalmanın ve her şeyi açıktan açığa gerçekleştirmenin zamanı geldi. Özellikle Cuma günü Oğlak burcundaki güneş Balık burcundaki Neptün'ü 60'a getirdiğinde aşk cüretkar bir maceraya dönüşürken. Derslere katılmaktan seyahat maceralarına atılmaya kadar, yanınızda bir arkadaşınız varken her şey daha iyi.

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Stresli bir dönemin ardından, Mars Perşembe günü doğrudan teknoloji bölgenize geçerek dünyanın geri kalanında tekrar oturum açmanıza izin verdiğinde, teknoloji nihayet yeniden çalışmaya başlar. Topluluğunuzun daha iyi olmasına yardımcı olabilecek değişiklikler yapmak için de harika bir zaman. Düşeşler hızla gider, böylece tekrar rahat nefes alabilirsiniz. Bu hafta ayrıca, Cuma günü genişleme bölgenize girdiğiniz de yakınlık konusunda bir ders getiriyor. İlişkiler ve bağlılıklar hakkında daha çok şey öğrendikçe, geleneksel olmayan bir ilişki kurmayı düşünebilirsiniz. Denemeden vurma, Aslan! Herkes aynı sayfada olduğu sürece, iyi eğlenceler! Cuma, Oğlak burcundaki güneş Balık burcundaki Neptün ile 60'lık açı yaptığında potansiyel yaşam değişikliklerini de beraberinde getirir. Tüm sıkı çalışmanız ve iyi alışkanlıklarınız hayatınızı daha iyi hale getirebilir. En iyi benliğiniz olurken devam edin.

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Kariyerinizde birkaç ay tıkanmış hissettikten sonra, Perşembe günü Mars kariyer bölgenizde ilerlediğinde nihayet ilerleyebilir ve yeni hırslarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok harika fikriniz ve zekice çözümünüz olacak, bu nedenle yeni bir güçle hedeflerinizin peşinden gidin. İtibarınızı artırmaya yardımcı olmak için parlaklığınızı gösterin. Özellikle Cuma günü dönüşüm bölgenize girdikten sonra önümüzdeki birkaç hafta tutkuyla dolu olacağından. Bu, tüm ilişkilerinizi daha derin bir düzeye taşımak için harika bir zaman. Birinin yanına taşınmaktan nişanlanmaya kadar, çok hızlı hareket etmediğiniz sürece sonraki adımları atmaya hazırsınız. Cuma günü Oğlak burcundaki güneş Balık burcundaki Neptün'ü 60 derece geçtiğinde haftayı romantik bir notla bitirin ve partnerinize kendinizi ifade etmeniz için birçok fırsat verin. Zevk almak!

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Kova burcundaki Venüs, İkizler burcundaki Mars ile üçgen açı yaptığında, aşk ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımamız için bizi cesaretlendirdiğinde, haftanız romantik bir notla başlar. İster bir partnerinizden bir şeyler öğreniyor, ister unutulmaz maceralar yaşıyor olun, şu anda mesafe kat edeceksiniz. Aylarca durmuş hissettikten sonra, Perşembe günü Mars genişleme bölgenizde ilerlediğinde tekrar hareket etmeye hazırsınız. Bu, yola çıkmak ve planladığınız o geziye çıkmak, hatta okula geri dönmeyi düşünmek için ideal bir zamandır. Kendi felsefenizin derinliklerine inmekten korkmayın. Cuma günü ortaklık bölgenize girmesi de ilişkiler için harika bir dönem. Birinden hızlı bir şekilde etkilenebilirsiniz, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta içinde yeni bir ilişkiye girebilir veya ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Sadece kafanı kaybetme, Terazi!

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Pazartesi günü Kova burcundaki Venüs İkizler burcundaki Mars ile üçgen açı yaptığında, sevdiklerinizden biraz yardım alarak her şey mümkün. Hedefleriniz ne olursa olsun, ailenizden yardım isteyerek onlara ulaşabilirsiniz. Sevgili Akrepler, hayatını değiştirirken sana yardım edebilirler, bu yüzden destek sistemine güven. Aylarca duraklama ve gecikmeden sonra, Perşembe günü Mars doğrudan dönüşüm bölgenize geçtiğinde, hayatınızı daha iyiye doğru değiştirmeye nihayet hazırsınız. Sizi engelleyen her şeyi bırakın ve olasılıkları kucaklayın. Ayrıca uzun bir kuru dönemin ardından daha müstehcen tarafınızı kucaklayın (*göz kırpın*)! Cuma günü bakıcı bölgenize geçerken "hastalıkta ve sağlıkta" sizin için bir tema olacak. Bağlılık ve sadakat, sevdiğiniz birine bakmanız gerektiğinde sınanacaktır. Kendinizi kaybetmeden onlara dikkat ettiğinizden emin olun.

YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Şüpheye düştüğünüzde, Pazartesi günü Kova burcundaki Venüs İkizler burcundaki Mars ile üçgen açı yaptığında bunu açıklayın. Sağlıklı iletişim, hayatınızda sağlam ilişkiler kurabilir. Açık olmanıza izin verin ve kendinizi tamamen ortaya çıkarın. Gerçek bir rüyanın başlangıcı olabilir. Özellikle de Perşembe günü Mars doğrudan ortaklık bölgenize geçtiğinde ilişkiler yeniden rayına oturduğunda. Birkaç farklı insandan etkileneceksiniz, bu yüzden ilişkileri sürdürmek için harika bir zaman. Başarılı olmaları için mevcut ilişkilerinize her şeyinizi verin. Bir retrograd hayatta kalabilirlerse, her şeyden kurtulabilirler. Bize güven Yay! Cuma günü zevk aldığınız bölgenize girdiğiniz de romantizm devam ediyor. Bu geçiş size tutku ve hararetli ilişkiler verir, bu yüzden aşka atlamaya hazır olun! Havada romantizm var, ama sadık kaldığınızdan emin olun, aksi takdirde işler karışabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Uzun bir amaçsızlık döneminden sonra, Perşembe günü Mars üretkenlik bölgenizde ilerlediğinde tekrar çalışabileceksiniz. Bu, bağlı kalabileceğiniz rutinleri geliştirmek, hayatınızı iyileştirmenin yollarını bulmak ve başkalarıyla ilgilenmek için harika bir zamandır. İşe başlamak! Cuma günü ev, aile bölgenize girdiğiniz de kalbin olduğu yerdir. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, hayatınızda duygusal bir güvenlik ve sağlam bir temel oluştururken kendinizi oldukça evcil hissedeceksiniz. Kendi geleneklerini yarat, Oğlak. Cuma günü burcunuzdaki güneş Balık burcundaki Neptün'ü sekstil yaptığında herhangi bir sorunun kalbine inerek haftayı bitirin. Sihirli bir şeye yol açabilecek bazı dinamik konuşmalar oluşturmak için düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşabileceksiniz. Büyük hayal kurmaktan korkma!

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Aylarca süren yaratıcı blokajlardan ve huzursuzluktan sonra, Perşembe günü Mars doğrudan eğlence bölgenize geçtiğinde zevkinizi yeniden buluyorsunuz. İçinizde yaratıcı bir kıvılcım yanıyor ve sonunda biraz eğlenmeye hazırsınız. Bu, projelere başlamak, etkinliklere gitmek ve biraz yaramazlık yapmak için harika bir zaman. Yine de Cuma günü iletişim bölgenize girdiğiniz de bazı güven egzersizleri yapmanız gerekecek. Sözlerinizi kullanarak sağlıklı ilişkiler kurmalısınız. Sen akıl okuyucu değilsin Kova. Sağlam bir ilişki kurmak için gerçekten konuşmanız gerekir. Özellikle Cumartesi günü burcunuzdaki Venüs Boğa burcundaki Uranüs ile kare açı yaptığında ilişkiler karmaşıklaşabilir. Aile üyeleri eve getirdiğiniz insanlara açık olmadığında aşk ilişkileri bir engelle karşılaşır. Kimin sizin için gerçekten önemli olduğuna dair bir karar vermeniz gerekebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

astroloji-burc-yorumlari-2023-haftalik-burc-yorumlari Stresli bir dönemden sonra, Perşembe günü Mars aile bölgenizde ilerlediğinde, ev artık bir kaos yeri değil. Bu, aile üyeleriyle yeniden bağlantı kurmak ve gerilemenin yıktığı engelleri onarmak için harika bir zaman. Bazı iyileştirme projelerinden başlayarak evinizi tekrar güvenli bir alan haline getirin. Bununla birlikte, duygusal güvenliğinizi bulurken, Cuma günü değer bölgenize girdiğiniz de fazla sahiplenici olmamaya dikkat edin. Kendi değerinizi sahip olduklarınıza ve içinde bulunduğunuz ilişkilere göre tanımlamak cazip gelebilir. Aşırıya kaçmadan (*yan gözle*) sağlıklı bağlar kurmaya çalışın. Bir köy alır, Balık, Cuma günü Oğlak burcundaki güneş burcunuzdaki Neptün'ü sekstil yaptığında gerçekten hissedeceğiniz bir şey. Tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için sosyal bağlantılarınızı ve topluluğunuzu kullanın. Büyük fırsatların gerçekleşmesi için sosyal ağınıza bakın.